Флорънс Уелч иска собствена модна линия 01.08 | 17:03
Вокалистката на Florence and the Machine е готова да тръгне по стъпките на Кейт Мос

Вокалистката на британската група Florence and the Machine, Флорънс Уелч, ще обедини усилията си със стилистката Алдин Джонсън, за да създаде своя собствена модна колекция, съобщава Independent.
Певицата се надява, че по този начин ще последва стъпките на Кейт Мос, която сключи договор с веригата магазини Topshop във Великобритания.
Флорънс, която вече е била муза на Карл Лагерфелд и на Гучи, наскоро призна, че не се е чувствала красива, докато не навършила 17 години и не открила собственото си чувство за стил в края на пубертета.
"Кога за пръв път се почувствах красива? Отне ми много време, защото бях ниско и пълничко дете. Не беше преди да навърша 17, когато израснах и започнах да нося дрехите, които исках да нося", коментира 24-годишната звезда.
Днес певицата е неизменна част от групата си, основана през 2007 г. Първият албум на Florence and the Machine - "Lungs” излезе две години по-късно и се задържа на втора позиция в британската класация за албум цели пет седмици.
Водещи
-
Отлагат разговорите за промяна в коалиционната формула за утре
Съветът за съвместно управление ще решава дали във властта да се включи и ДПС-НОВО НАЧАЛО
20.10 | 14:30
-
Даниел Митов: Руски шпиони подпомагат нелегалната имиграция в ЕС
Вътрешният министър с шокиращи разкрития пред "Таймс"
20.10 | 14:00
-
Силви Кирилов: Не знам да има взето решение относно нов кабинет
Здравният министър уточни, че не може да отговори на въпроси относно оставянето му на поста...
20.10 | 13:45
Най-четени
-
15-годишно момче почина, след като беше намушкано в столичен мол
Часове по-късно предполагаемият извършител е бил задържан
20.10 | 09:00
-
Двама задържани за номушканото момче в мол в София
15-годишният тийнейджър почина в болница
20.10 | 11:16
-
Пеевски: Правителството има подкрепата ни за пълен мандат, докато работи за хората
Всички взаимоотношения между партньорите в Тройната коалиция по повод властта, са предмет на...
20.10 | 10:15