Хюррем султан стана майка 12.02 | 11:11
Мерйем Узерли, която стана известна с ролята си в сериала "Великолепният век", стана майка на момиченце
Мерйем Узерли, която стана известна с ролята на Хюррем султан в сериала "Великолепният век", стана майка на момиченце.
Бебенцето се е родило на 10 февруари и се казва Лара.
"Добре дошла на този свят, мое скъпо момиченце, Лара Узерли. Благодарна съм на Аллах, че дойде на този свят, защото ти ми даде сили да устоя. От първия ден още успях да те запазя, ти си жива и здрава и си най-скъпият ми дар от съдбата! Приятелката ми Ана беше неотлъчно до мен при раждането. Благодаря й, благодаря на моето семейство и на всички вас! За пожеланията... За вашата любов. Бъдете живи и здрави!" е написала Мерйем на постинга си в социалната мрежа.
Заради бременността, Мерйем изненадващо напусна снимачната площадка и се върна в Германия. Ролята на Хюррем бе възложена на актрисата Вахиде Гьордюм, но тя остана далеч от успеха на Мерйем.
Рейтингът на сериала спадна доста, припомня БТА. Любимият на Мерйем Узерли - Джан Атеш, отначало отказваше да приеме бебето, дори настоявал Мерйем да абортира, но след като тя отказала и била решена непременно да го роди, Джан поискал да се сдобрят, а Мерйем отказала.
В постигна си Мерйем нарича дъщеря си Лара Узерли и феновете й сега с интерес очакват каква ще бъде реакцията на Джан Атеш, т.е.ще настоява ли да даде името си на дъщеря си.
Вестник "Хюриет" писа тези дни, че след раждането на бебчето, Мерйем ще се върне в Турция. Тя ще участва отново в сериала "Великолепният век". В края на този сезон култовата лента "Великолепният век", която бе продадена в около 60 страни, ще направи финал.
Финалната сцена ще бъде заснета като игрален филм. И Мерйем Узерли ще изиграе отново ролята на Хюррем. Твърди се, че Мерйем е била наета за участие и в друг сериал, чиито снимки се очаква да започнат идния сезон и сценарият бил написан специално за нея, но засега името на сериала се пази в тайна.
Водещи
-
КФН сезира прокуратурата заради скрити договори за продажба на активи на „ДаллБогг: Живот и здраве“
Регулаторът разкри опити за прехвърляне на пенсионно дружество и имоти чрез цесии
01.07 | 17:30
-
Министър Донев: Увеличението на разходите се дължи на предишните два кабинета
Министерският съвет одобри Бюджет 2026
01.07 | 17:15
-
Sofia Live Festival 2026 затвърди мястото си на европейската фестивална карта
Два дни, осем световни артисти, над 15 000 посетители и една Борисова градина, изпълнена с...
01.07 | 16:45
Най-четени
-
Румен Радев: Военните самолетти на САЩ напуснаха летището в София в срок
Това обяви премиерът преди началото на заседанието на МС
01.07 | 11:00
-
Ирландия пое ротационното председателство на ЕС
Основен приоритет по време на шестмесечния мандат на Ирландия ще бъдат преговорите по...
01.07 | 10:45
-
НАП започна засилени проверки на заведения по морето
Глобите за неиздаване на касова бележка могат да достигнат над 2000 евро
01.07 | 10:00