Цолова и Николаев не сменили работата заради "страшните кинти" 07.09 | 10:43
Водещата се сравни с герой на Айн Ранд
"Страшните кинти" не били причината бившите водещи на bTV Ани Цолова и Виктор Николаев да сменят работното си място.
Цолова мотивира отиването си в Нова телевизия с устрема си към естетиката. Вижданията й за нея съвпадали с предложеното й от медията. Тя се сравни с главния герой от любимата си книга "Изворът" на Айн Ранд. Той бил млад архитект, който отказвал да проектира сгради за много пари, тъй като желанията на клиентите му не съвпадали с разбиранията му за красивото. Телевизионната водеща изрази недоволството си, че всичко у нас се свежда само до парите.
Николаев от своя страна лансира друга версия за спирането на сутрешния блок на bTV. Според него някой се изморил от него и колегата му и искал да си почине от тях.
Двамата заявиха обаче, че причината да се преместят в Нова телевизия е външна, а не старият им работодател.
Те твърдят също така, че винаги са се старали да задават логични въпроси и са работили за истината. Те гарантираха, че продължат да я търсят и на новото си работно място.
Те разкриха, че телевизията приготвя страхотно студио, но докато то стане, ще работят в изнесено студио. Двамата започват работа в понеделник.
Водещи
-
Никога не изхвърляйте млякото в мивката
Освен че блокира потока на водата, това създава и неприятни миризми
09.12 | 16:00
-
Натали Стойчева: Срещнах любовта и то в лицето на Орлин. Заедно сме, да
"Срещнах любовта и то в лицето на Орлин. Заедно сме, да", споделя Стойчева пред изданието.
09.12 | 15:45
-
Депутат алармира за „спешни“ родителски срещи в деня на протеста, Вълчев категорично отрече
Спомняте ли си как навремето комунистите си измисляха поводи и мероприятия по Великден и...
09.12 | 15:30
-
За 5 години: Сиренето поскъпнало с 65%, а прясното мляко - със 75%
В сравнение с 2020 г., всички проследени артикули – ориз, хляб „Добруджа
09.12 | 15:15
Най-четени
-
Изтичат над 116 хил. безплатни винетки
Най-много безплатни винетки изтичат през януари - 62 682 бр.
09.12 | 12:15
-
Meteo Balkans: Идва ли "звярът от Изток" за Коледа?
Към момента изглежда, че декември ще бъде по-топъл от първоначалните прогнози – поне до 15–20...
09.12 | 14:30
-
Кметът на Ботевград Иван Гавалюгов е забранил провеждането на протеста, организиран за днес от ДПС на Делян Пеевски
Това се разбра от негова публикация във "Фейсбук"
09.12 | 11:59