Чарлийз Терон даде специален съвет на 20-годишните 29.04 | 17:04
Русокосата актриса краси корицата на майското издание на W Magazine
Русокосата актриса Чарлийз Терон краси корицата на майското издание на W Magazine с провокативни снимки. Фотосесията за списанието е издържана в бунтарски стил, а сексапилът, който струи от нея, е очевиден.
На част от кадрите Чарлийз е облечена в кожен винтидж костюм, който е полуразкопчан, и провокира камерата със секси поглед и цигара в уста. Друг фотос разкрива дългите й и изящни крака, докато стои на задната седалка на автомобил.
Но извън задълженията й като актриса и ролята й на прелъстителка, Чарлийз е на първо място майка. Пред изданието тя споделя, че никога не си е позволявала да смесва професионалния с личния си живот.
"Не съм от актьорите, които в края на работния ден ще се приберат вкъщи и все още ще играят роля. Не внасям героите си у дома”.
През 2012 година актрисата с южноафрикански корени осинови момченце на име Джаксън. За това свое решение тя признава, че й се е отразило наистина добре: "Решението да стана майка на почти 40 години се оказа наистина добро за мен. Дава ми перпектива и визия за бъдещето.” А Шон Пен е човекът, който се появява в сърцето на красавицата след осиновяването на Джаксън.
Чарлийз даде и специален съвет на младите момичета, вижте го в Jenite.bg.
Водещи
-
Цончо Ганев: С решението си за американските самолети Радев прави страната потенциална цел за иранските ракети
България вече участва в две войни – и в Украйна, и в Иран, смята депутатът от "Възраждане"
20.07 | 17:59
-
ДБ иска пълна информация за разполагането на американските самолети в Безмер
Ивайло Мирчев и Божидар Божанов обвързват решението за цистерните с проекта Freya
20.07 | 17:20
-
ГЕРБ и ДПС ще подкрепят искането за разполагане на американски самолети у нас
ПП чакат препоръките на Румен Радев
20.07 | 16:45
-
Годишната консумация на пиво на българина е 76 литра
Над 40% от инвестициите са насочени към нови мощности за производство на малц.
20.07 | 16:30
Най-четени
-
Мбапе стана голмайстор на XXIII Световно първенство по футбол
Втори с осем попадения остана Лионел Меси от Аржентина, следван от англичанина Джуд Белингам и...
20.07 | 09:45
-
„Няма малка и голяма кражба. Има кражба“: Шишков разкри как са сключвани договорите за пътища
"Няма малка и голяма кражба. Има кражба", категоричен бе министърът на представянето на "Кой,...
20.07 | 13:00
-
Испания е новият световен шампион, надигра и детронира Аржентина
Резерва попари 10 от “Албиселесте“ в продълженията на Мондиал 2026
20.07 | 02:16
-
„Аяхуаска води до разпад на личността“: Нови разкрития за случая в хижа „Петрохан“
"5 месеца не е много време за работа по един такъв случай."
20.07 | 10:45