Шакира подари червена китара на Уго Чавес 16.05 | 07:29
Венецуелският президент вече се упражнява на китарата с автограф
С червена китара с автограф от Шакира се сдоби венецуелският президент Уго Чавес. Колумбийската попзвезда е избрала цветът на електрическата китара да е в унисон с неговото социалистическо политическо движение, предаде Ройтерс, цитирана от БТА.
Носителката на Грами изпратила музикалния инструмент, след като посети Венецуела през март, съобщи вчера Чавес и й благодари от цялото си сърце за подаръка.
"Упражнявах се миналата вечер. Това е много модерна електрическа китара, с която не съм свикнал", призна президентът по телефона за държавната телевизия. "Изпълних няколко песни, стари парчета, една мексиканска."
Известен с непринуденото си поведение, Чавес често тананика латиноамерикански песни по време на политически митинги и когато произнася речи.
Той изпълни болеро, след като отклони предложението да се пробва с хита на Шакира "Waka Waka", написан за световните финали по футбол в Южна Африка.
Водещи
-
Хампарцумян: Ленин е предупредил, че държава, в която полицаите взимат повече от учителите, е полицейска
Външните банки ще ни дадат кредит, но един ден купонът ще свърши и идва сметката, може да се...
18.11 | 21:00
-
За всеки трети проверен воден обект по Черноморието има нарушения
Най-засегнати са Св. Влас, Елените, Лозенец, Царево, Слънчев бряг и Варна
18.11 | 20:30
-
Алибегов: Ще обжалваме новите такси на Столична община
По думите му бюджетът, разглеждан в парламентарните комисии, предвижда редица утежнения за...
18.11 | 20:16
Най-четени
-
Предупреждение за ураганен вятър в Царево
Бурният вятър през нощта събори дърво и временно затвори пътя между селата Ясна поляна и Ново...
18.11 | 09:30