Ще се изумите какво хапнаха Scorpions у нас 16.12 | 20:33
Групата похапна една определена българска вкусотия. Вижте коя
Scorpions забиват тази вечер в столицата. По-рано днес Клаус Майне и компания са похапнали на чист въздух в полите на Витоша.
Веднага щом кацнали, домакините закарали звездите от Scorpions в ресторант с нашенски гозби. Неостаряващите момчетата се подкрепили с туршийки, които оценили високо заради нетипичния за тях вкус, научи "Стандарт".
Те опитали и салати, разядки, масата била отрупана с печени меса.
Вкуснотиите полели обилно с червено вино и вдигнали тост за промоутърите от "Laud Corcerts" и феновете в "Арена Армеец". До четири следобед музикантите си отдъхваха в хотела и нямаха желание да се разхождат. Всички от бандата - Клаус Майне, Рудолф Шенкер, Матиас Ябс, Павел Мончивода и Джеймс Котак - се държали много естествено и мило с хората, които са ангажирани с обгрижването им по време на престоя, издадоха хора от кухнята. През това време с пълна сила кипеше строежът на залата.
"Скорпиънс" долетяха с 15 души технически екип. Те запретнаха ръкави и цял ден редиха мултимедийното шоу, а техниката пристигна с тир.
Малко преди старта на шоуто тази вечер, великаните на рока трябваше да се срещнат с тримата финалисти от X Factor - Ана-Мария, Наско и Жана. Предвиденото време беше около половин час, в който опитните музиканти щяха да раздават съвети на младите си колеги.
По темата най-подготвена, естествено, беше Жана, която решила да им изпее любимото си парче Holyday. На сцената беше опънат и специален "език", по който 65-годишният Клаус Майне трябва да подтичква.
Преди София тиранозаврите на рока забиха в Румъния. Турнето им е под наслов Rock N' Roll Forever. Матиас Ябс ще пише книга за групата догодина, а в момента снимат документален филм за бандата, но не се знаеше до вчера дали кадри от шоуто в София ще влязат в лентата.
Водещи
-
Къде отиват левовете и стотинките, след като излязат от обращение
Левовете и стотинките, които постепенно ще излязат от обращение, ще бъдат унищожавани, за да...
07.01 | 09:00
-
Асен Василев пред El País: 15 млрд. лв. кеш излязоха „на светло“ заради еврото
Изданието припомня, че България остава държавата с най-нисък доход на глава от населението в...
06.01 | 21:00
-
Александър Везенков е Господин Ефективен в Евролигата
рилото на Олимпиакос намери място в четвъртото издание за MVP от редовния сезон на...
06.01 | 20:45
Най-четени
-
Една платформа, всички услуги: НОИ улеснява достъпа до обезщетения и пенсии
Всички съществуващи до момента отделни справочни електронни услуги са интегрирани в...
06.01 | 12:00
-
БАН наложи официални правила за изписването на новата национална валута
Край на „еврата“ в официалната реч
06.01 | 10:59