Ще слушаме Garbage от съседската тераса 21.03 | 20:49
Бандата идва в Румъния в началото на юли. Пусна пилотен сингъл

Култовата алтърнатив банда Garbage пусна пилотния сингъл към новия си албум Not Your Kind Of People, озаглавен "Blood For Poppies" в Youtube.com, както и на фенстраницата си, където би могъл да бъде изтеглен безплатно. Едновременно с това бандата обяви пълния траклист на компилацията.
На сайта на Garbage вече са публикувани и датите и градовете на предстоящото им световно турне, което започва на 9 април в Лос Анджелис, САЩ, минава през цяла Северна Америка и продължава в Европа.
Добрата новина за родните фенове определено е датата 6 юли, а мястото Будапеща, където Garbage ще изнесат концерт в рамките на ежегодния B'est Fest. Анонс за евентуалното им гостуване в България засега няма.
Not Your Kind Of People е първият проект на Шърли Менсън и компания от седем години насам. Той трябва да излезе средата на април, като продуцент на продукцията е самата група.
Той се явява и едно от най-чаканите събития на световната музикална сцена тази година.
Водещи
-
България остава без фасул, алармират производители
Българинът консумира средно по 4-5 килограма боб годишно, но 90 на сто от него е внос, отчитат...
05.07 | 12:20
-
Ако няма вразумяване в харченето, дефицитът ще надвиши чувствително 4,1% от БВП
Това пише в анализ икономистът Лъчезар Богданов
05.07 | 12:00
-
Цените на жилищата в България са скочили със 125% за 15 г.
Това показват данните на Евростат
05.07 | 11:40
-
Доц. Георги Лозанов: Целта е ПП да бъде изтрита
По думите му създаденият около ПП скандал цели да дискредитира либералната демокрация
05.07 | 11:20
Най-четени
-
Жълт код за опасно горещо време е обявен за цялата страна
Очаква се температурите да достигнат до 34° - 36°
05.07 | 09:00
-
Най-малко 24 загинали и над 20 изчезнали при внезапни наводнения в Тексас (ВИДЕО)
Някои от загиналите са деца
05.07 | 09:45