Яна Маринова става сексоложка 20.11 | 11:16
Първият й ученик ще бъде актьорът Михаил Билалов
Актрисата Яна Маринова ще става сексоложка. Причината е новата й роля на секс съветничката Ясмина, която съдбата събира с бившия патоанатом и настоящ брачен консултант Тони, изпълнен от Михаил Билалов. Свалките между двамата са важен сюжет за най-новият български сериал "Връзки", който тръгва през пролетта.
Режисьори са Виктор Божинов и Васил Стефанов. Сценарист е Ваня Николова, която е сред създателите на сюжетите в хитовата кримка "Под прикритие”. Към момента са завършени първите четири епизода. В сериала ще видим още Лилия Маравиля, Валери Йорданов и младите попълнения Анжела Недялкова, Никола Ишков, Лорина Камбурова и Алек Алексиев.
За изненада на зрителя Лилия Маравиля ще влезе в съвсем нова роля. Във "Връзки" тя ще играе персонажа Мика, която е с доста противоречиво минало и с няколко брака зад гърба си. Тя става съпруга на Михаил Билалов и се опитва да го откъсне от пагубното, според нея, влияние, което му оказва сръбкинята Ясмина, издава в. "Монитор".
"Този човек е страхотен. Аз дори се притеснявах от сцените, в които моята героиня употребява груб език в общуването си с него. Имахме едни снимки на катастрофа в Младост. Умрях от срам, че трябваше да излетя от колата и да се разкрещя на Мишо", споделя Яна Маринова пред изданието за Михаил Билалов.
Водещи
-
Почина съоснователят на СДС и „Екогласност“ Деян Кюранов
Роден е в София и е син на известния български политолог проф. Чавдар Кюранов.
27.12 | 16:15
-
Еврозоната увеличава броя на монетите заради България
През 2026 година отново най-голям брой монети ще бъдат отсечени в Германия
27.12 | 15:45
-
Цените на жилищата в София са подценени спрямо стойността на имотите в другите столици от Централна и Източна Европа
Подценени са с 20 на сто според БВП
27.12 | 15:30
-
Нов калкулатор спасява малкия бизнес от хаоса с рестото в евро и лев
Търговците се притесняват: „Две валути наведнъж? Много е!“
27.12 | 15:00
Най-четени
-
Платете битовите си сметки сега: от 29 декември до 5 януари плащането ще е затруднено
Причината е смяната на левовете с евро
27.12 | 11:15
-
Шон „Диди“ Комбс ще посрещне 2026 г. зад решетките с меню, богато на протеини
Вечерята ще включва паста с доматен сос и кюфтета, със салата и чеснов хляб като гарнитура,...
27.12 | 11:30
-
Васил Терзиев: Витоша не може да се развива на части, има нужда от цялостна визия
Над 130 доброволци се включили в 8 акции от август до ноември. Това е силата на общността,...
27.12 | 13:15