Ливърпул се справи с Манчестър Сити след дузпи 31.07 | 09:54

Редовното време завърши 2:2

От iNews

Ливърпул победи Манчестър Сити с 3:1 след изпълнение на дузпи в приятелски мач, който е част от турнира Интернешънъл Чемпиънс Къп В САЩ.

В редовното време двата отбора завършиха наравно 2:2. На стадиона в Ню Йорк пред близо 50 хиляди зрители Стеван Йоветич реализира два гола за английския шампион, разписвайки се за 1:0 и 2:1 съответно в 53-ата и в 67-ата минута.

Джордън Хендерсън и Рахим Стърлинг на два пъти донесоха равенството за "червените" в 59-ата и в 85-ата минута на срещата.

При дузпите Александър Коларов, Яя Туре и Хесус Навас пропуснаха да се разпишат за Сити. Победното попадение от бялата точка за Ливърпул беше дело на Лукас.

Отборът от Мърсисайд води в класирането в група "Б" на турнира с актив от 6 точки. Манчестър Сити е на втора позиция с три точки по-малко.