Българин печели английската лотария два пъти, вече е милионер 14.03 | 18:06
45-годишният Георги Трайков имал навика да си купува билети за лотарията два пъти седмично

Българинът Георги Трайков, който живее в Илфорд, Великобритания, може би е най-щастливият мъж в страната, успял да спечели два пъти от лотарията Евромилиони за по-малко от две години, съобщи www.London24, цитиран от БТА.
45-годишният Георги Трайков имал навика да си купува билети за лотарията два пъти седмично, въпреки че е спечелил 1 милион британски лири през 2011 година. Сега той получава чек за 160 873 лири.
Трайков е строителен предприемач, който се изселва от България през 1995 година. Той признава, че за него е било напълно неочаквано да спечели още един път от лотарията от тиража, теглен на 16 ноември 2012 година.
Българинът продължава да живее в тристайния дом, в който е бил и преди да получи първата си печалба от лотарията.
"Не се смятам за късметлия. Продължавам да работя както винаги, защото обичам това, което правя. Не мога просто да си седя вкъщи" - казва Трайков. Той добавя, че въпреки втората печалба няма намерение да се премества от Илфорд, където има много приятели.
Трайков, който е член на българския национален отбор по скайдайвинг, споделя: "Скайдайвингът е много по-вълнуващ от спечелването от лотарията".
Водещи
-
През май - гръмотевични бури и температури до 33 градуса
Тя подчерта, че почти през цялото второ десетдневие от месеца оставаме в неустойчивата...
05.05 | 11:30
-
Съществуват три вида пушачи, 50% не искат да откажат цигарите
Норвежкият институт за обществено здраве идентифицира три типа никотинови потребители, които...
05.05 | 11:00
-
10371 българи, които се осигуряват задължително за втора пенсия, са се отказали от нея
НАП води електронен регистър на тези хора, както и на възобновилите участието си в УПФ.
05.05 | 10:45
-
Шефът на БЛС коментира случаите с починалите деца
Според него обаче има ясни механизми за установяване на вината и налагане на наказания
05.05 | 10:30
Най-четени
-
На 5 май линиите на градския транспорт в София работят по празнични разписания
На 2 май, след празничния 1 май, градският транспорт също беше с празнично разписание.
05.05 | 09:45
-
Започва изплащането на обезщетенията за майчинство
От НОИ напомнят, че актуална информация за всички плащания може да бъде намерена на интернет...
05.05 | 09:30