Вижте как вдовицата на Нотариуса подлудява със СНИМКИ дибидюс! Има гърди и дупе за милиони 07.02 | 13:45
Гергана е корица на Плейбой отпреди почти декада, а чисто голите й фотоси вече са затрити от онлайн пространството. Има ги обаче на хартия
Горещата 33-годишната съпруга на убития Мартин Божанов-Нотариуса подлудява с голи снимки. Оказа се, че половинката на проверявания постмортем за афери в правосъдието и измами на имотния пазар, мъж с прякор Нотариуса, не само е била звезда в риалити формат, но се е снимала и гола за българското издание на Playboy.
Гергана Божанова с моминската си фамилия Грънчарова цъфва на корица за юнския брой на изданието, които излиза на пазара на 30 май 2014 г.
На част от снимките е с екипа на Германия, а на други се заиграва с топка в цветовете на Бразилия.
Кадрите незабавно са разпространени в редица спортни сайтове с покъртителни заглавия като: "Гери от "Къртицата" надува свирката за световно!".
Поводът за фотосесията й е Мондиала 2014 г. в Бразилия.
Бъдещата жена на Нотариуса и разследваща полицайка от ГДБОП се гологъзи само по футболна топка на стадиона в Тетевен. На други от снимките мацката позира в цветовете на "селесао", както и нежно поднася съдийската свирка към устните си.
"Тя излезе от "Къртицата", за да заснеме специална сесия и то толкова гореща, че тревата на стадиона в Тетевен увяхна, мрежите на вратите изгоряха, а седалките започнаха да излъчват тестостерон", гласи анонсът към представянето й.
Голата и фотосесия обаче е заличена от онлайн пространството, както и редица писания за нея.
Гергана започва да работи в ГДБОП месец след като се дипломира право в Нов Български университет. За назначаването й при антимафиотите има нарочен външен конкурс, напарвен специално за нея през май 2021 г. Само три месеца по-късно тогавашният шеф на ГДБОП Калин Стоянов, който сега е вътрешен министър я отстранява от длъжност.
Божанова е обжалвала пред АССГ и през октомври 2021 г. е възстановена на работа, като решението е било потвърдено през 2022 г. и от Върховния административен съд.
От МВР поясниха, че Божанова е започнала работа в ГДБОП отново на 11 май 2022 г. като стажант, но в момента е в отпуск по майчинство. От брака си с Нотариуса тя има 6-годишно дете и няколко месечно бебе.
Водещи
-
Евросъдът даде право да се намалява минималната заплата
Магистратите в Люксембург отмениха и критериите за определянето ѝ, около които у нас толкова...
15.11 | 18:00
-
Над 110 млн. лв. ще похарчим за "черен петък"
Това е с 10 на сто повече от миналата година заради инфлацията и по-дългия период на...
15.11 | 17:40
-
Съдия Цариградска: Магистратите бяха дисциплинирани трайно и категорично с меки мерки
Докато не бъде разкрит тежкият криминалитет, осъществявал паралелно правосъдие, системата няма...
15.11 | 17:00
-
Владимир Левчев с нов роман
15.11 | 16:40
Най-четени
-
Борисов обяви успех за "Лукойл": Вече ще бъде, както беше!
В пост във Facebook лидерът на ГЕРБ благодари на Министерския съвет и на широк кръг партии за...
15.11 | 05:01
-
Бюджет 2026 отразява случващото се в политическия живот у нас в последните 4 години
Това заяви Теменужка Петкова
15.11 | 10:00
-
Желязков след дерогацията: Предстоят много предизвикателни дни, седмици и месеци пред рафинерията
Направихме най-доброто, смята премиерът
15.11 | 13:00
-
САЩ направиха изключение за България от санкциите срещу "Лукойл"
Отсрочката е до 29-и април
15.11 | 04:15