Да смениш пола на 84 г. 14.06 | 17:03
Китаец на преклонна възраст иска да стане жена, след като цял живот се е крил
84-годишен китаец е на път да стане най-възрастният човек не само в родината си, но и в целия свят, който ще се подложи на операция за смяна на пола.
Киан Джинфан е бивш държавен служител, който се смята за най-възрастният трансексуален китаец, съобщи Orange.co.uk.
Сега той е твърдо решен да се преобрази напълно в жена, след като почти цял живот е усещал женската си същност, заключена в мъжко тяло.
Джинфан споделя, че за първи път е почувствал, че е трябвало да се роди момиче, още когато е бил едва на три годинки.
"Дълбоко в себе си винаги съм знаел, че ще бъде страхотно да съм момиче", споделя искрено Киан, макар че през целия си живот родителите му не са знаели за тези тайни желания.
Той дори се жени, когато е на 54-години, и жена му и синът, с когото се сдобиват, също остават в пълно неведение за терзанията на Киан.
Едва през 2008 г., когато навършва 80 години, китаецът осъзнава, че животът му изтича и взема смелото решение да започне да взима женски хормони и да се облича като жена.
Сега предстои да се подложи на операция за смяна на пола, но се налага да изчака неопределено време заради здравословни проблеми, които биха го изложили на риск при интервенцията.
Водещи
-
По-големи, по-силни и по-чести протести от януари, прогнозира Евгений Кънев
Този бюджет може да бъде приет силово, но въпросът е, че ще има много големи последици за...
08.12 | 21:00
-
Връчиха трофея на Никола Цолов за второто му място ъвъв Формула 3
Догодина "Българския лъв" ще бъде титуляр във Формула 2 и отново ще се състезава за отбора на...
08.12 | 20:45
-
Иван Таков: Кризата с боклука в София ще се задълбочава
Основната причина според общинския съветник е забавянето в процедурите по закупуването на...
08.12 | 20:30
Най-четени
-
Politico: ЕС иска България да поеме гаранция от 1,2 млрд. евро по заема за Украйна
Репарационният заем ще е обезпечен със замразените руски активи, а всяка държава-членка ще...
08.12 | 13:10
-
Желязков: Оттегленият бюджет беше възможен за мнозинството, настоящият - приемлив за социалните партньори
Имаме своята вина, защото търсихме подкрепата на мнозинството, а не на синдикатите и...
08.12 | 13:20