Ето какво работи жената на Коцето - Надя 01.07 | 12:45
Надя и Коцето си казаха „Да“ още през 2010-та година с пищна сватбена церемония в един от най-луксозните хотели по онова време в Пловдив

Оказа се, че люмимата на поп-фолк певеца Константин - Надежда Стоянова, е преподавател в един от престижните университети у нас. Тя е част от колектива на Нов български университет, като към днешна дата студентите ѝ се обръщат към нея с д-р Славчева.
Красавицата е преподавателка в департамент "Здравеопазване и социална работа", като през последната година е преподавала дисциплини "Правни проблеми на медицинския и здравен мениджмънт", "Медицинско правo", "Практика: Участие в съдебен процес" и "Проект: Казуси и правни проблеми в параклиничната медицина" и то не на бакалаврите, а на магистрите, пише "Телеграф". Безспорно русокосата красавица носи на плещите си много голяма отговорност с професията си.
Припомняме, че любимата на Коцето се дипломира като юрист още през далечната 2013-а, но това явно не ѝ било достатъчно и е решила да продължи образованието си и дори да остане в университета, но не като студент, а вече като преподавател. Надето и Константин вдигнаха голяма сватба още преди тя да завърши бакалавърската си степен, като бракът и отглеждането на двете им деца очевидно не са попречили по никакъв начин на амбициозната красавица да преследва мечтите си.
Надя и Коцето си казаха "Да" още през 2010-та година с пищна сватбена церемония в един от най-луксозните хотели по онова време в Пловдив. Семейството има две деца – Мариана и Александър. Мариана вече е тийнейджърка и определено е одрала кожата на майка си, като на снимките, които публикуват родителите ѝ с нея, можем да си помислим, че тя и майка ѝ са сестри, пише iwoman.
Водещи
-
Синдикатите блокират пътя за Гърция и АМ "Тракия"
Утре е насрочен протест за заплатите в горските и ловни стопанства
09.07 | 21:00
-
Във Варна протестират в подкрепа на кмета Благомир Коцев (ВИДЕО)
На място пристигнаха и депутатите от ПП - ДБ, напуснали днес пленарното заседание, за да...
09.07 | 20:40
-
На първо четене: 25% намаление на таксите за студентите платено обучение
Възможно е между първо и второ четене да бъде предвидено и по-голяма намаление
09.07 | 20:20
-
Повдигнаха обвинение на варненския кмет Коцев и още трима души
Четиримата остават в ареста за 72 часа
09.07 | 20:00
Най-четени
-
Ивелин Михайлов: Пеевски е поискал досиетата на 88 кмета от „Промяната“
„Делян Пеевски е изискал досиетата на 88 кмета от ‘Продължаваме промяната’. Изиска им е, за да...
09.07 | 11:30
-
Борисов: Когато ПП-ДБ говорят и ви кажат: "Добър ден!", можете да си пуснете лампата
По думите му няма проблем с достъпа до образование, а конвертируемостта на дадена специалност....
09.07 | 10:45
-
Асен Василев твърди, че Борисов е свързан с фирмата, подала сигнал срещу кмета Коцев
Василев твърди, че за последните три година в мандата на Иван Портних същата фирма е спечелила...
09.07 | 11:59
-
"Гугъл на аматьори не прощава!: ГЕРБ отвърна на ПП с контраснимка
Още в началото на юли термометрите показваха между 35 и 40 градуса, а горещините създават...
09.07 | 14:30