Жените ги обичат и малки 26.11 | 10:59
И малкият размер е от значение за половината жени по света
В началото е редно да успокоим повечето дами - става въпрос за размерите на дънки.
По същество почти половината жени редовно си купуват един размер по-малки дънки и се опитват да се напъхат в тях, защото не смеят да си признаят, че им трябва следващият размер, пише Daily Mail.
Проучването било поръчано от британския клуб за мода и лайфстайл "Стайлкард" и обхванало 1000 британки. Осемдесет и седем на сто от анкетираните доверили, че носят дънки най-малко веднъж седмично и държат в гардероба си средно по 8 чифта. Но от тях редовно носят само 3.
42 на сто от анкетираните жени си признали, че не преминават към по-голям размер, когато напълнеят, а се опитват да се напъхат в по-малкия, допълва БТА. Повече от половината от участничките в анкетата доверили, че в гардеробите си пазят плътно прилепващи дънки, които е изключено да им станат, но се надяват някой ден да отслабнат и да облекат.
Средната цена, която британката плаща за чифт панталони от деним, е 24 британски лири, като достига 42 британски лири за по-дизайнерските марки при групата на 18-34-годишните.
Само една десета от поданичките на Нейно Величество са заплащали над 100 британски лири за чифт дънки. 60 на сто от офис служителките се явяват на работа с дънки поне веднъж седмично.
Водещи
-
Президентството: Поканата на Тръмп до Радев е от 20 януари
Оттам посочват, че изнесените по темата твърдения от страна на министъра на външните работи са...
21.01 | 21:00
-
Проф. Константинов: Гласуване със скенери няма да има на изборите напролет
Поредната смяна на технологията на гласуване по думите му е безобразие и подигравка с...
21.01 | 20:45
-
Протести в страната с настояване Борислав Сарафов да се оттегли от поста си
Протестиращите настояха и за преизбиране на членовете на Висшия съдебен съвет, чийто мандат е...
21.01 | 20:30
-
Земетресение с магнитуд 4,5 по Рихтер в Северозападна Турция
Няма данни за пострадали хора или нанесени щети
21.01 | 20:15
Най-четени
-
Тръмп покани Румен Радев да представлява България в Съвета за мир
Американският президент разчита на София за решаване на конфликта в Газа
21.01 | 13:30
-
Слави Трифонов: Мадуровки нали не харесвахте?
21.01 | 14:00
-
България купува брегови противокорабен ракетен комплекс от САЩ за 208 млн. долара
Крайният срок за изпълнение и доставка е 2030 година
21.01 | 15:10