Знаете ли какъв размер сутиен носи гаджето ви? 26.11 | 15:30
Ако не - спокойно. Не сте единствени. 12% от британците пък дори не помнят рождената дата на партньорките си
Милиони мъже са абсолютно безпомощни, когато купуват подаръци за половинките си, защото нямат никаква представа кой размер дрехи или сутиени носят, или кой е предпочитаният им парфюм, пише в. Daily Expres, позовавайки се на резултатите от проучване, направено във Великобритания.
Ситуацията при някои представители на силния пол е още по-трагична - 12% дори не помнят рождената дата на партньорките си. 10% не знаят каква длъжност в службата заема половинката им, а 28% забравят кое учебно заведение е посещавала.
35% от мъжете не помнят датата на първата си среща със своята партньорка. Ако се съди по думите на представителите на силния пол, 60% от тях твърдят, че познават съпругата или приятелката си "много добре".
Когато обаче нещата опрат до прилагане на практика на това познание, се оказва, че 23% от тях нямат никаква идея кой размер дрехи или сутиен носи нежната им половинка, допълва БТА. Резултатът - в 40% от връзките възникват проблеми, защото мъжете забравят или никога не питат за неща, които се очаква да знаят за дамата на сърцето си.
На 12% от жените им се налага редовно да връщат подаръци заради неведението на своите партньори. Други неща, за които мъжете нямат ни най-малка представа, са имената на най-добрите приятели на нежните си половинки, размерът на обувките на партньорките си, любимата им песен, дали страдат от някаква алергия. Въпреки това впечатляващите 75% от мъжете признават, че техните нежни половинки знаят всичко за тях.
Водещи
-
Тестват дали ваксина за COVID-19 ще лекува рак
20.11 | 18:00
-
Предлагат нови правила за продажба и регистрация на автомобили
Прехвърлянето на автомобил да става без нотариална заверка на подписите
20.11 | 17:45
-
Отпускат 120 лв. коледни добавки на най-бедните 536 хиляди пенсионери
Това съобщиха от Съвета за съвместно управление
20.11 | 17:30
-
Кремъл: Всеки мирен план трябва да елиминира причините за конфликта
В момента няма консултации между САЩ и Русия относно постигане на мир в Украйна, а единствено...
20.11 | 17:15
Най-четени
-
ГЕРБ предлага коледните добавки за пенсионерите, които са под прага на бедност, да бъдат 120 лв
. Това съобщи в кулоарите на парламента лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.
20.11 | 10:45
-
Служители в администрациите протестират в цялата страна, настояват за ръст на заплатите с 20%
Ирина Ангелова допълва, че ниските доходи ги принуждават постоянно да се лишават и да търсят...
20.11 | 11:45
-
Рецепционисти вече получават до 3000 лева, а хотелските мениджъри – до 120 000 евро годишно
Особено внимание той отделя на нарастващите заплати в бранша, които според него стоят в...
20.11 | 12:45
-
Колко дълго издържат яйцата в хладилника?
По-специално експертът по храните Закари Картрайт обясни колко дълго всъщност издържат яйцата...
20.11 | 11:59