Изненада! Ето на каква възраст жените търсят секс най-настоятелно 08.06 | 14:25
Според специалистите причината се крие в спецификата на репродуктивните органи, чиито функции в тази възраст се подготвят за съвсем различен период

Група учени са направили проучване, за да установят на каква възраст жените имат най-голяма потребност, нужда и желание да правят секс. Заключението им е крайно неочаквано.
Според специалистите причината се крие в спецификата на репродуктивните органи, чиито функции в тази възраст се подготвят за съвсем различен период.
Експертите разкриват и какви са женските сексуални апетити през различните периоди от живота си.
Най-палави за ласки в кревата са дамите около 47-годишна възраст. За да се регулират хормоните им, те имат нужда да правят повече секс. Учените смятат, че на тази възраст по-честата интимна активност има положителен ефект върху физическото и емоционално здраве на представителките на нежния пол.
В по-ранно възраст нуждата от секс се проявява по различен начин. Стереотипът, че дамите под 25 години са най-страстни, се обяснява с факта, че в младостта си представителките на нежния пол нямат толкова задръжки в поведението си към мъжете в леглото си.
Истинската сексуалност на жените се разкрива едва след 27-годишна възраст. По това време те се нуждаят от надежден, сериозен и опитен партньор.
След 30 години жените започват да мислят за дете, но все още имат нужда от мъжко внимание.
Водещи
-
Очаква се решението на председателя на парламента Наталия Киселова ще насрочи ли за разглеждане и гласуване и за кога предложението за референдум
Да не се бавим искат и от ПП-ДБ, но предлагат процедурата да мине възможно най-бързо през...
13.05 | 08:42
-
Днес е обявен жълт код за обилни валежи в областите Смолян, Пазарджик и Благоевград
По Черноморието ще бъде предимно слънчево
13.05 | 08:35
-
Митов:За мен това е чиста проба саботаж на въвеждането на еврото в България.
Министърът посочи, че до преди два часа искането на президента не е било внесено в парламента,...
12.05 | 17:59
-
Стотици кулинарни майстори ще участват във Фестивал на баницата във Врачанско
По традиция кулинарните шедьоври ще бъдат разделени в три категории - солена, сладка и...
12.05 | 17:40
Най-четени
-
Днес е обявен жълт код за обилни валежи в областите Смолян, Пазарджик и Благоевград
По Черноморието ще бъде предимно слънчево
13.05 | 08:35
-
Алгафари за референдума: Баба Пена и бай Хасан не трябва да бъдат питани за еврозоната
Това заяви пиар експертът Нидал Алгафари по темата с референдума за еврозоната, иницииран от...
12.05 | 13:30
-
Няма българска череша и няма да има тази година, категоричен е доцент Димитър Сотиров
Овощар: Ако клиентите не купуват череши, търговците ще свалят цената
12.05 | 10:15