Искате ли да живеете в къщата от "Кръстникът"? 15.11 | 09:50
Емблематичната къща отива на търг

Къщата в Ню Йорк, послужила за дом на семейство Корлеоне във филма "Кръстникът" от 1972 г., е обявена за продажба, съобщи AFP.
Цената на имота е 2,9 милиона щатски долара. Къщата е с пет спални и седем бани, гимнастически салон, стая за игри, басейн. Тя е на Статън айлънд. Била е семеен дом 60 години, а през 2012 г. е изцяло обновена, като част от обзавеждането е по подобие на интериора във филма. Кухнята е напълно модернизирана.
В градината е заснето сватбеното тържество, с което започва "Кръстникът". Филмът с Марлон Брандо и Ал Пачино, режисиран от Мартин Скорсезе, спечели три награди "Оскар". За снимките пет къщи на същата улица са трансформирани в комплекса, обитаван от семейство Корлеоне.
Водещи
-
Сарафов напомни на Киселова с писмо, че иска 6 депутатски имунитета
И.ф. главен прокурор очаква Народното събрание да предостави на прокуратурата информация за...
08.04 | 16:00
-
Германия временно спира приема на бежанци по програмата на ООН
Страната замразява ангажиментите си към програмата за презаселване на фона на вътрешни...
08.04 | 15:45
Най-четени
-
Яйца и българско агнешко - колко ще ни струва великденската трапеза
Провокиран да коментира новините от Гърция, Иванов изтъкна, че не можем да уеднаквяваме...
08.04 | 10:45
-
Атанасов: Ще има основание за вот на недоверие, правителството още не е показало защо трябва да го искаме
Той беше категоричен, че върху случая има политически чадър. „Очевидно е, че е от...
08.04 | 09:29
-
Симеон Дянков: България може да спечели от търговската война
Бъдещето на българската икономика
08.04 | 11:15
-
Древно поверие: Слънцето и Луната се срещат днес
Последна седмица преди Страстната седмица
08.04 | 09:15