Кой е най-големият враг на жените 08.05 | 20:55
Оказва се, че огледалото

Много е изписано за суетността на нежната половинка от човечеството и е безспорен факт, че голяма част от дамите действително прекарват голяма част от времето си в разкрасителни процедури и пред огледалото.
Оказва се обаче, че повече от половината дами не понасят гледката именно на голото си тяло, пише в. Sun.
Шест от всеки десет жени не могат да понасят гледката на голото си тяло.
Резултатите са от проведена анкета сред 2000 участнички. Тя е по поръчка на клубовете за диета и фитнес на Розмари Конли.
Данните от проучването сочат, че водени от нежеланието да гледат телата си, една четвърт от дамите отказват да си купят огледало в цял ръст.
Четиридесет процента от жените признават, че се свенят да се показват голи пред партньорите си, а една трета споделят, че любовният им живот е пострадал от това. Най-омразни за дамите са коремчетата им, следвани от бедрата.
Жените се оплакват още от "любовните дръжки", стриите и целулита, допълва БТА.
"Тревогите на дамите след раждането на деца и с напредването на възрастта са неизбежни. Малко са щастливките, които се радват на безупречни тела.
Водещи
-
Израелските военни сили значително разшириха контрола си в ивицата Газа
Противоречиви гледни точки
07.04 | 17:59
-
Почина още един от пострадалите при пожара в Кочани
Трагичната новина беше обявена от македонския министър на здравеопазването Арбен Таравари.
07.04 | 17:45
-
За пръв път в историята на медицината, мъжка контрацепция без хормони навлиза в етап на сериозни клинични проучвания
Други проекти за мъжка контрацепция
07.04 | 17:30
-
Сняг затрупа щъркеловите гнезда в село Белозем
По думите му щъркеловите семейства не са обезпокоени сериозно от снежната обстановка и...
07.04 | 17:15
Най-четени
-
15 737 са чуждестранните студенти, които учат у нас през 2024 г.
През 2024 г. почти 9 000 чуждестранни студенти идват от страни извън Европейския съюз, а почти...
07.04 | 10:45
-
Отиде си още една знакова фигура от театъра
Днес своя път нагоре е поел актьорът Пламен Сираков. Тъжната вест съобщиха от Съюза на...
07.04 | 15:30
-
Рая Пеева оставила Явор Бахаров заради по-добър мъж
В резултат на това тя дори пропускала обещаващи професионални възможности
07.04 | 12:15