Мария Андонова напуснала БНТ заради много интересна причина 15.02 | 14:57
Водещата решила, че й е време да излезе от зоната си на комфорт и да пробва други умения

Чаровната Мария Андонова напуснала БНТ, за да работи в сферата на човешките ресурси.
Това разкри пред "България днес" бившата водеща на "100% будни". Изненадващо за мнозина асеновградчанката освободи стола до Стефан Щерев в популярното предаване по националната телевизия.
"Толкова много хора ми се обадиха. Дори се пошегувах, че вече съм станала известна", казва със смях Андонова.
"След 20 години за мен дойде моментът, в който да се развивам в друга посока. Отправила съм се към частния сектор. Преминавам през обучение за управление на екипи с насоченост към човешките ресурси. Тръгвам в нова посока", обясни приказливата красавица.
Андонова решила, че й е време да излезе от зоната си на комфорт и да пробва други умения.
"Просто влязох в една рутина, чрез която придобих спокойствие и увереност. Станах стабилна, което ми позволява да реагирам адекватно в различни непредвидени ситуации. Решението да напусна не бе взето от вчера за днес, бе взето с разум, а не емоционално. Това решение растеше доста време в мен. Много дълго и много добре го обмислях и се чувствам съвсем готова, стимулирана и заредена с много любопитство", казва още ексводещата.
Мария е изпратена подобаващо от колегите си, тя вдига щур купон с тях и в дома си.
"Не очаквах чак толкова изненади и бях шокирана. Не знам дали досега съм се чувствала толкова неуверена в ефир и незнаеща какво се случва и какво ще се случи", разказва още Андонова.
Водещи
-
Колдплей-гейт: Ураган от реакции след „изневярата на живо” на бос на техно гигант
Скандално видео от „камерата за целувки“ на събитието се превърна във феномен с неочаквани...
21.07 | 13:14
-
Ваучерите за храна, издадени през 2025 г. в лева, ще могат да се ползват до края на тяхната валидност
Те ще бъдат конвертирани в евро на касата
21.07 | 13:00
-
Заради концерта на Guns N’ Roses: Промени в движението довечера в София
Столичната община е осигурила допълнителен градски транспорт
21.07 | 12:45
-
Откриха тялото на мъж в кюстендилско село
Тялото на 70-годишния човек е намерено в двораабез следи от насилие
21.07 | 12:30
Най-четени
-
Хаджигенов за ареста на Благомир Коцев: Не можем да кажем, че това е чиста поръчка
Той заяви, че не може да приеме упреците към съда
21.07 | 10:00
-
В жегите: Без плаж - от 11 до 16 ч.
Не преяждайте и не пийте алкохол, не влизайте в морето след хранене, съветва лекар
21.07 | 10:15