Мики Маус се завръща на големия екран 31.03 | 11:36
В лентата ще участват и Мини Маус, Доналд Дък и Гуфи
Мики Маус, най-известният анимационен герой на Disney, се завръща на големия екран с пълнометражен филм, в който ще участват и Мини Маус, Доналд Дък и Гуфи, съобщава британското издание Independent.
В интервю за сайта BleedingCool.com писателят, аниматор и режисьор на Disney Studios Бърни Матисън разкрива, че работи по нов филм за Мики Маус и други добре познати герои от анимациите на компанията.
В лентата образът на Мики Маус е бил леко променен, като се обръща по-малко внимание на веселата му страна и се акцентира върху приключенския му дух.
Матисън тъкмо е приключил работата си по предстоящия ръчно нарисуван анимационен филм "Мечо Пух", чиято премиера в Европа, Северна Америка и Австралия ще бъде на 15 април. Той е участвал в създаването и на анимациите "Книга за джунглата", "Робин Худ" и "Красавицата и звярът".
През 2010 г. пък бе пусната"Epic Mickey”, нова екшън приключенска игра с участието на Мики, от която бяха продадени 1,3 млн. копия. Може би именно този успех и популярността на анимационния герой са насърчили Disney за създаването на пълнометражния игрален филм за Мики Маус.
Водещи
-
Отменени полети и хора без ток в САЩ заради лошото време
25.01 | 10:20
-
Анализатори коментираха оставката на Румен Радев и ефекта ѝ върху политическата картина
Вижте мненията на политолозите Атанас Радев и Борис Попиванов, и социолозите Боряна Димитрова...
25.01 | 10:00
Най-четени
-
Жълт код за поледици в 4 области на страната
Затоплянето в останалата част на страната продължава
25.01 | 09:00
-
Имиграционни агенти застреляха още един човек в Минеаполис ВИДЕО
В Truth Social Доналд Тръмп написа: "ОСТАВЕТЕ ПАТРИОТИТЕ ОТ ICE ДА СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА!"
25.01 | 09:15