Най-разпространените заблуди за @налния *екс 07.11 | 08:21
Често жените практикуват анален секс и им харесва, но малцина си признават. За други, обаче, този вид секс е аналог на нещо забранено, тема табу, която ги изправя на нокти

Често жените практикуват анален секс и им харесва, но малцина си признават. За други, обаче, този вид секс е аналог на нещо забранено, тема табу, която ги изправя на нокти. Сексолози събраха и систематизираха най-разпространените заблуди за аналния секс.
1. Аналният секс не доставя на жените удоволствие
В действителност не е така. Естествено, че е доста трудно да изпитате удоволствие от първия път, но след време аналният секс започва да ви носи наслади. При повечето жени най-чувствителната част на влагалището е задният свод, който е разположен много близо до дебелото черво. При аналния секс членът масажира тази зона, предизвиквайки много бурни оргазми.
2. От аналния секс можете да забременеете
Глупости. Не е възможно, защото спермата попада в "задния вход". Но ако по някакъв начин тя изтече от ануса и попадне във влагалището, тогава има шанс. Сексолозите препоръчват да използвате презерватив, за да избегнете нежелателните последици. Освен това има специални презервативи, предназначени специално за този вид съвкупление.
3. Ако мъжът обича анален секс, значи е хомосексуален
Абсолютно не. Аналният секс наистина носи на мъжете куп много приятни и необичайни усещания. Това е защото аналните мускули са много стегнати и това доставя голямо удоволствие на силния пол.
4. Практикуването на анален секс е вредно и опасно
Наистина този вид сексуално общуване е свързан с риска от травми, затова бъдете много внимателни. Важно е овлажняването, което може да бъде с изкуствен овлажнител или от естествената ви вагинална течност.
Водещи
-
Киселова: Искането на оставката ми е тема, по която опозицията може да намери общ език
Парламентът е доказал, че може да работи въпреки неговата фрагментация
02.08 | 18:00
-
Стана известен последният есемес на Тодор Славков до Крушарски
Съобщението до бизнесмена Малък Тошко е изпратил десет дни по-рано - на 11 юли
02.08 | 17:40
-
Мира Радева в шок: Мъжът ми чака близнаци, изневерявал ми е с години!
Социоложката се развежда
02.08 | 17:00
Най-четени
-
Хиляди с глоби по 350 евро в Гърция
Камионите и автобусите нямат право да се движат в лявата лента, дори при изпреварване
02.08 | 15:00
-
Протест затваря пътя към ГКПП "Маказа"
Призовават се гражданите, планиращи пътуване към Гърция в този ден и часови диапазон, да...
02.08 | 09:45
-
12 гръцки плажа загубиха своя "Син флаг"
На Халкидики разчистват плажовете от неправомерно поставени частни чадъри
02.08 | 10:40
-
Зафиров: Илияна Йотова е една от възможните за номинация на БСП-ОЛ за президент
Левицата ще участва на тези избори с амбицията да ги спечели, каза той
02.08 | 13:00