Най-скъпата кучешка сватба 11.04 | 18:19
Във Великобритания венчаха кучета за над 20 000 лири
Има хора, които развиват подозрително силна привързаност към домашните си любимци, към които се държат като към хора. Някои изглежда са и склонни да похарчат цяло състояние за кучето си, за да му осигурят подобаващ сватбен ден.
Досега любовта на Луис Харис към 6-годишното ѝ куче Лола се е изразявала в купуването на дизайнерски дрешки и поръчкови бижута за четироногото, съобщава сайтът Elite Choice.
Миналата седмица обаче британката, която явно не е засегната от световната финансова криза, вдигна най-скъпата кучешка сватба за своя домашен любимец.
80 гости са присъствали на бляскавата церемония между Лола и най-грозното куче на Обединеното кралство за 2005 г. - китайското качулато куче Мъгли. Той е бил избран за младоженец на специално организиран за целта конкурс.
Необичайната сватба е коствала на организаторката точно 20 150 лири. От тях 400 лири са отишли за наемането на сватбен агент, 1000 лири са похарчени за цветя, а 3000 лири е струвала украсата на мястото на сватбата.
Водещи
-
Българският отбор по волейбол срази Украйна на Лига на нациите
Това е победа номер 5 за волейболистите ни
28.06 | 18:00
-
Демерджиев: Злите езици говорят, че зад доставящите мантинели стои бивш премиер
Вътрешният министър обясни, че вече са обобщени преписките, водени в МВР, свързани с кражбите...
28.06 | 17:40
-
Триумф! Алекса Рашева спечели 5 от 5 златни медала в Испания
Страххотно представяне на 16-годишната ни гимнастичка
28.06 | 17:20
-
Светлана Василева - ужасена от магии
Бишата жена на Християн Гущеров с поредно втрещяващо интервю
28.06 | 17:00
Най-четени
-
Полицията павана много хентанил на АМ “Тракия” до Пловдив
Ударът е реализиран на 26 юни
28.06 | 10:40
-
Николай Василев: Това е бюджет на мързела, страха и некадърността
След думата "свинщина" има само още една - "оставка", категоричен е бившият министър на...
28.06 | 15:30
-
Иво Сиромахов: ВСС и сюжетът "Стоян Мавродиев" са тестовете за правителството
"Ако сменят едни крадци с други крадци - дните на правителството са преброени", смята той
28.06 | 13:00