Невероятно! Колоездач със 7-седмична ерекция 14.01 | 17:00
Състоянието е познато още като приализъм

Цели 7 седмици постоянна ерекция може и да звучи примамливо за дамите, само че господата добре разбират рисковете от подобно нещо. Ако ви се струва невероятно, значи трябва да чуете историята на професионалния планински колоездач Дейвид Морис. Той се озовал в болница след контузия на слабините, съобщи Irish Medical Journal.
Става въпрос за 22-годишно момче, което по време на екстремна обиколка пада и удря слабините си в едно дърво. Съвсем естествено болката, която изпитал, била неописуема. Само че тогава дори не предполагал какво точно предстои да му се случи. В продължение на цели 5 седмици бил в постоянна ерекция, което сериозно го притеснило.
В крайна сметка младежът се притеснил и потърсил лекарска помощ. Така се установило, че е изпаднал в състояние, познато като "приализъм". В продължение на две седмици трябвало да носи превръзка със специален гел и платинени пластини.
"Заболяването е изключително рядко, аз лично съм нямал друго в практиката си", твърди професор Милън Транд от университетската клиника в Дъблин.
За щастие само след месец вече всичко било наред и можел да се похвали със страстен сексуален живот.
Водещи
-
Министерство на културата отчете резултатите от първите 100 дни от управлението на Мариан Бачев
Министерството отчита, че са обявени 17 от общо над 30 необявени конкурса, като за някои от...
25.04 | 16:59
-
Кристалина Георгиева: Световната икономика е изправена пред сериозно изпитание 3
Според директора на МВФ, това поставя държавите в изключително трудна ситуация и прави спешно...
25.04 | 16:45
-
Във вторник е първото заседание по делото срещу съпредседателя на „Продължаваме промяната“ Кирил Петков
Петков е с повдигнато обвинение от 10 януари
25.04 | 16:30
-
Манол Генов издаде заповеди за обявяване на две нови защитени територии
С променените режими се забранява провеждане на сечи, с изключение на отгледни, санитарни,...
25.04 | 16:15
Най-четени
-
Доверието в кабинета пада?
Съдбата на този кабинет ще бъде решена от потенциални противоречия вътре в управляващата...
25.04 | 10:59
-
Министерство на културата отчете резултатите от първите 100 дни от управлението на Мариан Бачев
Министерството отчита, че са обявени 17 от общо над 30 необявени конкурса, като за някои от...
25.04 | 16:59
-
Радев: Няма 100 дни кабинет „Желязков”, а ново начало на модела „Борисов”
Според него има министри, които искат да работят, но нямат и няма да имат свободата да го...
25.04 | 12:34