Огромен динозавър идва в София 12.09 | 07:12
45-метров динозавър очаква малки и големи пред централния вход на The Mall

45-метров динозавър очаква малки и големи пред централния вход на The Mall София на бул. "Цариградско шосе", съобщават организаторите.
Разходката във вътрешността на чудовището ще повиши адреналина на всички желаещи. Влизайки през устата му, всеки ентусиаст ще има възможност да разгледа огромното сърце на динозавъра и да усети мощното му сърцебиене и дишане.
Гигантското създание е сътворено в Холивуд, в една от компаниите, изработили декорите за "Властелинът на пръстените" и "Хари Потър". То пристига в страната ни от френската столица Париж, благодарение на интернационалната компания Xanalani и Профайл. Динозавърът посети първо Мол Варна "The Beast" и премина за кратко през Слънчев бряг.
Атракцията за деца и възрастни ще гостува пред сградата на търговския център в София от 12 до 19 септември (включително), след което отпътува за Холивуд.
Водещи
-
Кунчев:Тази година лаймската болест мина 200 души
„Промените в климата вече видимо водят до промени в картината при инфекциозните болести“,...
25.07 | 12:59
-
Радев: Видяхме как загубило легитимност и самосвалило се правителство продължава да консумира властта
Видяхме как загубило легитимност и доверие самосвалило се правителство продължава да консумира...
25.07 | 12:30
-
Земеделец от Плевенско алармира, че пазарът е залят с вносни дини, докато българската продукция остава непродадена
Фермер: Трудът ни отива на боклука, защото няма пазар
25.07 | 12:15
Най-четени
-
Православната църква отбелязва Успение на Света Аннa
Българите наричат празника Лятна света Анна. Той е разпространен в района на Западна България...
25.07 | 08:30
-
Днес ще бъде слънчево и отново горещо
Оранжев код за опасно време е обявен в цялата страна, с изключение на части от областите...
25.07 | 08:14
-
Българският Червен кръст и Столична община организират раздаване на безплатна минерална вода в София
Вода ще бъде предоставяна на гражданите на следните места:
25.07 | 09:30