Писна ми от Бронко Бама и Мит Ромни! 01.11 | 17:28
Отегчено до сълзи от американските президентски избори момиченце се превърнaв хит в интернет

Отегчено до сълзи от американската предизборна кампания американче стана хит в интернет, съобщава БТА. Четиригодишната Аби Еванс от щата Колорадо пътувала в колата с майка си Елизабет, когато по радиото съобщили поредните новини, свързани с кампаниите на кандидат президентите Барак Обама и Мит Ромни.
След 6-месечно изобилие от такива новини, поредното съобщение било капката, от която чашата на търпението на Аби преляла и тя избухнала в сълзи. Майка й веднага спряла притеснено колата на близкия паркинг. Когато попитала детето какво се е случило, то отговорило, че му е писнало от "Бронко Бама (разбирай Барак Обама) и от Мит Ромни".
Майката накарала детето да повтори, като този път записала изявлението с камерата на мобилния си телефон. Клипчето качила в Youtube и то веднага се превърнало в хит. Досега са го гледали 1,5 милиона зрители.
Новината достигнала и до ръководството на американското Национално радио, което се извинило от свое име и от името на други медии на Абигейл и на много други американци, които най-вероятно се чувствали като нея отегчени до сълзи от предизборната кампания в САЩ.
Водещи
-
Емил Димитров - Ревизоро: Чака се бедствие и криза, за да може да се усвояват пари
Плевен има достатъчно вода, но местните власти с години игнорираха проблемите, смята бившият...
05.10 | 18:00
-
Meteo Balkans излезе с ново предупреждение: Удря ни още един циклон
Има риск от наводнеия, валежите могат да достигнат до 100 л/кв.м., алармират метеоролозите
05.10 | 17:40
-
Пострадалите при инцидента на ралито край Варна са били в забранен за достъп участък
Това заяви спортният директор на състезанието Планинско изкачване "Аладжа манастир“
05.10 | 17:20
-
В "Елените" още няма ток
Доброволци раздават храна и дрехи на засегнатите от наводнението
05.10 | 16:59
Най-четени
-
Емил Димитров - Ревизоро: Чака се бедствие и криза, за да може да се усвояват пари
Плевен има достатъчно вода, но местните власти с години игнорираха проблемите, смята бившият...
05.10 | 18:00
-
Пуснаха нов участък от АМ "Хемус" за превозни средства до 12 тона
Участъкът е с дължина 10 км
05.10 | 10:20
-
И днес разчистват "Елените" след потопа
В засегнатите от наводнението общини Царево и Несебър остава в сила обявеното бедствено...
05.10 | 11:20
-
Инцидент със загинал и осем пострадали прекрати рали "Планинско изкачване Аладжа манастир“ край Варна
След като е изпуснал завой, състезателен автомобил е минал през мантинелата и се е врязал в...
05.10 | 12:59