Световни учени разнищват тайните на НЛО в Хасково 25.10 | 13:49
Организатор на международния форум е проф. Лъчезар Филипов

"Контакт с извънземен разум – бъдещето на човечеството и смяна на парадигмата" е темата на международната конференция, посветена на извънземните, която ще се проведе в дните 3 и 4 ноември в град Хасково.
В рамките на форума са предвидени 11 лекции от 11 световни учени в областта на проблематиката, която изследва непознатия свят на Космоса и общуването на човечеството с други цивилизации.
Проф. Лъчезар Филипов е организатор и вдъхновител на този форум, посветен на НЛО в България. "По света се провеждат на различни места конференции на тази тема. За нас е важно да знаете, че този феномен наистина съществува и за него говорят сериозни учени. Дискусии се водят понякога и в американския Сенат", споделя експертът.
"През 2013 г. имаше изслушване по темата. Имаше дълга битка, за да бъдат разсекретени документи с гриф "строго секретно" и най-вероятно има още много неразсекретени документи. Ватикана също има отношение по темата. Не е необходимо да вярвате, че съществуват извънземни, но е добре да чуете фактите", категоричен е професорът.
Програмата на събитието предвижда лекции, които ще разкрият както конкретни примери, така и ще поставят проблема в широк дискурс, като целта е на темата с извънземните да се погледне максимално коректно и с представяне на обосновани твърдения и доказателства.
Водещи
-
56% от българите използват услуги по допълнително пенсионно осигуряване
Удовлетвореност на потребителите
28.03 | 09:40
-
Тодор Кантарджиев: Менингококовата инфекция атакува най-често през пролетта и есента
Зачестила заболеваемост в страната
28.03 | 09:30
-
Мрачен и дъждовен петък
Максималните температури ще бъдат между 13° и 15°C в цялата страна, като в Западна България и...
28.03 | 08:00
Най-четени
-
Мрачен и дъждовен петък
Максималните температури ще бъдат между 13° и 15°C в цялата страна, като в Западна България и...
28.03 | 08:00
-
Тодор Кантарджиев: Менингококовата инфекция атакува най-често през пролетта и есента
Зачестила заболеваемост в страната
28.03 | 09:30