Сенаторът Джон Маккейн взриви мрежата с танци по време на парти (ВИДЕО) 20.08 | 19:24
Танците, имитиращи движения на робот, спечелиха овациите на публиката

В интернет се разпространява видео, на което републиканският сенатор Джон Маккейн предизвиква възторг с танц по време на благотворително парти в щата Ню Йорк.
Джон Маккейн, който едно време се бореше за президентския пост на САЩ, се прояви в необичайна светлина на благотворително парти в американския град Ист Хемптън, в щата Ню Йорк, предаде ITAR-TASS.
Той беше помолен от водещия на партито, актьора Джейми Фокс да потанцува и изпълни танца на робота, имитирайки все едно робот, който с резки движения танцува. Така Маккейн си спечели възторжените овации на публиката.
Кувертът за благотворителната вечеря беше от 50 000 до 100 000 долара. На нея бяха събрани 4 милиона долара, които ще отидат за поддръжка на театъра Аполо в нюйоркския квартал Харлем.
Водещи
-
Слънчев и топъл понеделник в цялата страна
Максималните температури ще бъдат между 27° и 32°, за София - около 27°
02.06 | 08:00
-
И адвокатите започват ефективен протест, искат по-високи заплати
Те ще бойкотират съдилищата
01.06 | 17:20
Най-четени
-
Слънчев и топъл понеделник в цялата страна
Максималните температури ще бъдат между 27° и 32°, за София - около 27°
02.06 | 08:00
-
Диляна Гайтанджиева: Твърденията на Грозев са клевети и манипулации, ще заведа дела
Това написа тя във фейсбук профила си след обвинениятана Христо Грозев, че е работила за ГРУ
01.06 | 11:00
-
Страхил Ангелов: Лицемерието и обидите изкараха хората, еврото преля чашата
Изходът е оставка на правителството, избори и референдум, смята той
01.06 | 17:00