Уникално приложение измества лака за нокти (ВИДЕО/СНИМКИ) 19.03 | 14:53
Как вашите снимки ще могат да красят маникюра ви?
Известни звезди, сред които Риана, Кейти Пери и Кеша са големи фенове на изкуството по ноктите. Сега вече има приложение, което ще ни помага да направи собствен дизайн на това как искаме да изглеждат ноктите ни.
Nailsnaps е нашумяло приложение, което ти помага да превърнеш любимите си снимки от Instagram в лесно приложими стикери, които изцяло заместват лака за нокти, предава Daily Mail.
Ако кампанията на дизайнерите Енджъл Андерсън и Сара Хъринг, достигне до желаните 47 хиляди долара, приложението ще влезе на пазара до края на тази година.
С приложението може да се избира снимка от профила в Instagram и да изберете точното изображение, което искате да поставите като маникюр на ноктите си. След като инсталирате приложението си, в пощата си ще получите и пакет от примерни стикери, от които можете да изберете.
Стикерите могат да издържат по ноктите около седмица. Идеята на Енджъл Андерсън й е хрумнала преди година, когато е започнала да слага стикери по ноктите. 'Повечето дизайни за нокти не ми харесват. Не искам ноктите ми да изглеждат като тези на другите. Лакирането на нокти е свързано с изкуството, а изкуството е израз на креативността.", коментира Андерсън.
Водещи
-
Манол Пейков: Новият държавен бюджет показва пълното овладяване на институциите
Той заяви още, че в бюджета основните средства отиват към силовите ведомства, които „пазят...
22.11 | 11:20
-
Авиоотрядът продаде VIP хеликоптера Ми-8 за 1,8 млн. лева
Машината бе наемана за екшън филми
22.11 | 11:00
-
Среща на върха на Г-20: Доналд Тръмп бойкотира форума
Лидери от Европейския съюз ще обсъдят ситуацията в Украйна в кулоарите на срещатаq която...
22.11 | 10:40
-
ЕК ни дава на съд заради замърсяване на въздуха
Освен България Еврокомисията ще предяви иск и към Литва, Португалия и Швеция
22.11 | 10:20
Най-четени
-
Нов скок в цените на зеленчуците
Причината е в растящите разходи на оранжерийните производители
22.11 | 09:45
-
Валежи на югоизточните райони в страната
Максималните температури ще бъдат между 14° и 19°, в югоизточните райони – до 22°, за София –...
22.11 | 09:00
-
ЕК ни дава на съд заради замърсяване на въздуха
Освен България Еврокомисията ще предяви иск и към Литва, Португалия и Швеция
22.11 | 10:20