Член на "Непобедимите" май издаде кой печели "Игри на волята" 02.11 | 12:00
Версията, че Генчо е спечелил сезон 4 на "Игри на волята", е на път да взриви интернет пространството

Версията, че Генчо е спечелил сезон 4 на "Игри на волята", е на път да взриви интернет пространството. Поводът да се заговори за това преди края на излъчването в ТВ ефира на предаването стана Хелоуин парти, което Гената организира в дома си в Харманли в компанията на още няколко участници в екстремното риалити, сред които Аспарух, Георги и Мирела.
Самият Генчо се премени за забавата с костюма си от Игрите. Не това обаче е същественото в случая, а че зад него се вижда символът на "Непобедимите" - червеното им знаме, пише Телеграф.
Това провокира веднага вълна от въпроси към харманлийския земеделец в социалните мрежи как се е озовало аджеба то в дома му и ако е просто подарък от продуцентите никой друг от племето ли не го е поискал за себе си. "Дано да е защото си спечелил ти!", коментира фен на харманлията. Отговорът на Гената обаче е повече от лаконичен: "Може би е просто късмет, ама на дали!".
В същото време задоволявайки любопитството на почитателите си в Instagram, Генчо нареди и дрийм тима си в тазгодишното издание на Игрите.
Според него в звездното племе на най-подготвените участници място имат: най-близките му Аспарух и Георги от "Непобедимите", Мани от разпадналото се племе на "Супер героите", както и цели петима от "Безстрашните" - Валери, Фифо, Мирела, Рали и Михаела. "За мен не остана място, както и за други силни играчи, ама какво да се прави...", пошегува се харманлията.
Водещи
-
Почина бившият румънски президент Йон Илиеску
05.08 | 20:15
-
Георги Кадиев: Кандидатът на левицата за президент ще е този, когото Пеевски посочи
"Ако Пеевски и Борисов искат да спрат Радев да влезе в политиката, биха направили изборите...
05.08 | 20:00
-
Военен „Спартан“ транспортира по спешност двегодишно дете от Бургас до София
То е било откарано с линейка в столично лечебно заведение
05.08 | 19:45
Най-четени
-
Над Западна България и днес ще вали, утре също ще бъде дъждовно
След 2 часа лятото леко ще започне да се връща в София. Следобед отново обаче ще завали.
05.08 | 10:45
-
27 г. от смъртта на Тодор Живков
Стилизиран венец с цветовете на руското знаме е положен на гроба на диктатора Тодор Живков
05.08 | 09:00
-
6000 лева излезе пoчивкатa нa семейство за една седмица на море
Πo дyмитe нa Cпacoв, cлyчaйнo или нe, cĸoĸът нa цeнитe в xoтeлитe y нac (пoчти) cъвпaднa c...
05.08 | 12:15
-
Бум на кражбите от хранителни магазини в Гърция
Поради високите цени туристите почиват със собствен чадър и храна от вкъщи, които води до...
05.08 | 14:50