Маса си намери отбор във Формула 1 11.11 | 19:07
Бразилецът ще кара за легендарния "Уилямс"
Напускащият в края на сезона екипа на Ферари – Фелипе Маса, вече има нов отбор.
Бразилецът официално бе потвърден като пилот на Уилямс за 2014-а година, замествайки Пастор Малдонадо. Фелипе Маса ще си партнира с финландеца Валтери Ботас.
"Изключително щастливи сме да обявим, че Фелипе идва в семейството на Уилямс. Той е изключителен талант и истински боец на пистата.
Той, също така, ще донесе много опит в нашия отбор," заяви шефът в отбора Франк Уилямс.
"Уилямс е един от най-успешните отбори във Формула 1. Когато бях дете, мечтаех да се състезавам за тях, Ферари или МакЛарън и сега съм много щастлив, че ще мога да се състезавам за още една икона в спорта.
Приятно е да си припомня, че и други бразилски пилоти са се състезавали за този отбор, изграждайки силна връзка помежду им.
Силно мотивиран съм да започна усилена работа още от първия ден," разкри щастието си Маса.
Водещи
-
Гълъб Донев каза какво предвижда Бюджет 2026 (ВИДЕО)
Финансовият министър) подчерта, че в момента бюджетният дефицит е прекомерен и изисква...
24.06 | 17:15
-
Волейболистите биха Италия в повторение на финала от СП
Най-резултатен за България беше Александър Николов с 19 точки
24.06 | 17:45
-
В Букурещ приеха закон за обединението на Румъния и Молдова
Президентите на двете държави имат различни мнения по въпроса
24.06 | 17:30
-
На 3 юли приключват ремонтите на магистрала "Тракия" край Стара Загора
Поради затварянето на входа към Стара Загора транзитният трафик се пренасочва при пътния възел...
24.06 | 17:00
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15
-
Румен Радев: Американските самолети ще напуснат до края на месеца
Американските военни самолети на летището в София
24.06 | 12:00