Метрото в София вече работи нормално 12.10 | 08:34
Въпреки вчерашния инцидент, движението вече е по разписание
Столичното метро вече работи нормално. Тази сутрин мотрисите се движат по разписание и са се върнали към обичайния си работен график.
Софиянци вече пътуват безпроблемно, въпреки вчерашния инцидент, при който мъж скочи под един от влаковете на метрото на станцията "Ломско шосе”.
Инцидентът се случи около 17.50 ч., а човекът е починал на място.
Поради това в пиковия час се наложи спиране на движението и извършване на проверки.
Водещи
-
Летни ремонти оставят големи части от София без топла вода – вижте кога и къде
Без топла вода от 6 юли до 8 юли ще е целият квартал „Свобода“.
22.06 | 11:45
-
Срам за София: Под 20% от спирките в центъра пазят от дъжд и слънце
Това обаче са само няколко от стотиците подобни обекти на територията на цяла София.
22.06 | 11:30
-
Ивелин Михайлов обяви край на проекта „Исторически парк“
По думите му снимка от началото на проекта символизира и неговия край.
22.06 | 11:15
Най-четени
-
МВР купува климатици с парите за безопасност на пътя
Сметната палата разкри тежки административни пропуски във вътрешното министерство
22.06 | 09:59
-
Времето: Истински летен ден, от 29°C до 34°C
Не са изключени и локални градушки, особено в планинските и предпланинските райони на...
22.06 | 08:00
-
Спасителите по Черноморието получават между 1300 и 1500 евро за сезонна работа
Според експерта по водно спасяване Иван Георгиев няма основания за притеснение относно...
22.06 | 09:30