Моника Люински има още тайни и иска да ги каже 21.09 | 08:47
Сексуалните предпочитания на Бил Клинтън може да лъснат в книга за 12 млн. долара

Преди 14 година никому неизвестната Моника Люински се прочу по цял свят заради секс скандала с американския президент Бил Клинтън. Въпреки дългогодишното затишие, явно е дошъл моментът скандалът отново да бъде разпален.
Моника, която догодина ще навърши 40 години, е решила да разкрие всички сексуални тайни от връзката ѝ с държавния глава, като този път няма да спести нищо, пише в. New York Post.
Според приятели тя е готова да публикува мемоари, в които да издаде не само какво се е случвало в Овалния кабинет, но и какви са в подробности сексуалните предпочитания на Клинтън.
Макар досега Люински да не е изпадала в пиперливи детайли за контактите ѝ с Бил, сега е готова за 12 милиона долара да опише страстите на политика към тройки, оргии и всякакви секс играчки, коментира неин приятел пред National Enquirer.
Няма да изпусне да спомене и, че Бил е наричал съпругата си Хилари Клинтън "студена риба" и, че се е подигравал с "несъществуващия им сексуален живот". Освен това ще публикува и любовните писма, които самата тя е написала до Клинтън.
Някогашната стажантка в Белия дом вече е предложила мемоарите си на няколко издателства. Явно една от основните ѝ причини да прибегне отново към скандалните дни отпреди 14 години, е липсата на пари.
След аферата Люински взе магистърска степен, работи за кратко като новинар-ореспондент и пусна неуспешна линия чанти. "Никой не я наема на работа заради аферата с Клинтън. Все някак трябва да изкарва пари", коментира съчувствано приятел.
Водещи
-
Деница Сачева: Президентът няма за цел да пита, а да използва хората
"Още в сряда да влезе в пленарна зала за гласуване"
11.05 | 15:00
-
Божидар Божанов: Още следващата седмица можем да отхвърлим референдума в пленарна зала
Според съпредседателя на ДБ това е "една от многото заблуди, които е направил президентът",...
11.05 | 14:00
-
Цифрови двойници ще помагат на хората
Сами ги програмираме с помощта на изкуствен интелект, ще им помагат в работата и ще им бъдат...
11.05 | 13:40
Най-четени
-
Честваме Светите равноапостоли и просветители Кирил и Методий
Вижте кой има Имен ден днес
11.05 | 08:37
-
Времето: И днес като вчера, но по-топло
До обяд слънчево, после ни чака дъжд, аксималните температури ще са между 18-22°С, в цялата...
11.05 | 09:00
-
Путин предложи преки преговори за мир с Украйна
Предложената дата е 15 май, мястото - Истанбул
11.05 | 10:00