Морето продължава да взема жертви 19.08 | 14:57
38-годишен мъж се удави край Шабла
След черния уикенд морето взе още една жертва в началото на седмицата. 38-годишен мъж се е удавил край Шабла, съобщават от Областната дирекция на полицията в Добрич.
Според показанията на свидетелите на трагедията загиналият се е опитвал да помогне на друг удавник. В стремежа си да го спаси самият той загубил живота си.
Сигналът за инцидента е подаден към 14 часа.
Мъжът се е удавил в района местността Мишените, намираща се между къмпинг "Добруджа" в град Шабла и военното поделение.
Работата по случая продължава.
Водещи
-
ВАС глоби директорката на НДК заради конфликт на интереси
Наказанието е в размер на 5 000 лева
24.06 | 16:15
-
Тимчо Муцунски очаква извинение от България за Мицкоски
Поводът е "публичното оповестяване на дипломатическа нота с информация за членове на...
24.06 | 16:00
-
Силно земетресение в Егейско море
Епицентърът е бил между гръцките острови Карпатос и Касос
24.06 | 15:30
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15