Мъж падна върху релсите в метрото 26.05 | 18:15
Инцидентът е станал на станция "Опълченска". Временно е спряно движението
Мъж падна под метрото на станция "Опълченска" в София около 18 ч. днес.
Временно е спряно движението на метрото към "Люлин" и "Обеля" поради инцидента, съобщиха от Столичната община.
Инцидентът е станал в 17:50 часа и в момента линейка пътува към станцията, за да окаже помощ на пострадалия. Мъжът е жив и е контактен, допълва агенция "Фокус".
След като е паднал върху релсите, той е викал за помощ.
Установяват се причините за инцидента, засега няма информация дали той е паднал сам, или е бил бутнат, уточниха от пресцентъра на МВР.
Това не е първият случай на паднал човек в метростанциите. В края на април тази година жена на средна възраст също се озова на релсите на метрото. Тогава инцидентът стана на станция "Сердика".
За щастие пострадалата се размина само със сцепена устна.
Друг инцидент, отново на станция "Сердика", стана през февруари.
Водещи
-
Внимание в сряда: Жълт код за порои и градушки в 22 области
В същото време по Черноморието времето ще остане перфектно за плаж
23.06 | 17:15
-
Румен Радев: Спираме даренията, но продължаваме да подкрепяме Украйна
Премиерът прави разграничение между военна и военно-техническа подкрепа, като е категоричен,...
23.06 | 17:00
-
Порноактриса иска обещетение от близо 3 млн. евро от пловдивчанина Митко Бошнаков
Младежът излиза на свобода срещу €20 000 гаранция
23.06 | 16:45
Най-четени
-
Здравко Василев: Навлизаме в жестока криза
Черноморието губи чуждестранните туристи заради неконтролируемо покачване на цените
23.06 | 10:59
-
Защо комарите сякаш предпочитат едни хора пред други?
Въпреки многобройните популярни теории, учените все още разкриват сложните механизми, които...
23.06 | 11:45
-
Неврохирурзите от „Пирогов“ спасиха бременна жена след катастрофа
Лекарите извършиха сложна интервенция с помощта на робот
23.06 | 12:45
-
В световния Топ 5: Българите по-оправни с изкуствения интелект от САЩ, Германия и Япония
Хората готови, бизнесът - не
23.06 | 11:15