На Витоша има „лечебни камъни“? 23.03 | 17:07
Стамен Стаменов заяви, че извънземните искат да се пробудим
След като преди няколко дни уфологът Стамен Стаменов заяви, че на Витоша живеят извънземни, сега в предаването "Пуснете водата" по ТВ7 той допълни, че извънземните искат да започнем да се пробуждаме.
Оказва се, че според уфологът на Витоша има "лечебни камъни".
"Открих атлантско светилище в етрополския балкан и се установи, че камъните там са лечебни. Бяха замерени във Виена и се потвърди лечебната им сила. Показани бяха изключителни характеристики. Един колега ми каза, че и на Витоша има такива камъни - отишъл, легнал на камъка и му минали колената”,обясни уфологът.
Въпросният камък е бил над 3 тона и заедно с други камъни образуват фигури, а не са разпръснати произволно. Според професора извънземните използват камъни за техните цели и на Витоша се излъчва голяма радиация.
По думите му в България има изобилие от древни цивилизации и в момента сме в процез на пробуждане, защото извънземните искат да се пробудим.
Водещи
-
Гълъб Донев каза какво предвижда Бюджет 2026 (ВИДЕО)
Финансовият министър) подчерта, че в момента бюджетният дефицит е прекомерен и изисква...
24.06 | 17:15
-
Трафикът от изкуствен интелект за първи път надмина човешкия
Около 40% от публикациите във Facebook са дело на автоматизирани ботове
24.06 | 18:00
-
Волейболистите биха Италия в повторение на финала от СП
Най-резултатен за България беше Александър Николов с 19 точки
24.06 | 17:45
-
В Букурещ приеха закон за обединението на Румъния и Молдова
Президентите на двете държави имат различни мнения по въпроса
24.06 | 17:30
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15
-
Румен Радев: Американските самолети ще напуснат до края на месеца
Американските военни самолети на летището в София
24.06 | 12:00