Най-солената глоба за бира 29.09 | 09:09
Отнесе я хърватски национал заради отварянето на бира преди мач
Хърватски футболист отнесе най-солената глоба за бира, налагана някога.
Домагой Вида от шампиона Динамо Загреб беше наказан с глоба от 100 000 евро заради отварянето на кен бира, докато пътувал в автобуса заедно със съотборниците си към предстоящ мач от турнира за купата на страната.
Треньорът Анте Чачич веднага засякъл звука от отварянето на пивото и моментално наредил на 23-годишния Вида да напусне автобуса, посочва NBCsports.com.
"Ръководството на Динамо Загреб реши да накаже Вида за поведението му с финансова санкция в размер на 100 000 евро", беше съобщено на сайта на клуба, който спечели последните седем хърватски първенства.
За сравнение, средната месечна заплата в Хърватия е около 750 евро, отбелязва Reuters.
Водещи
-
Жените могат да останат с по-ниски заплати заради новите разпоредби
Риск от чисто формално прилагане
24.06 | 08:52
-
БАБХ с позиция за маслото, заради което КЗК глоби две фирми
От Агенцията казват, че са действали веднага, след като са получили сигнала със съмнения за...
23.06 | 21:00
Най-четени
-
Жените могат да останат с по-ниски заплати заради новите разпоредби
Риск от чисто формално прилагане
24.06 | 08:52
-
Здравко Василев: Навлизаме в жестока криза
Черноморието губи чуждестранните туристи заради неконтролируемо покачване на цените
23.06 | 10:59
-
В световния Топ 5: Българите по-оправни с изкуствения интелект от САЩ, Германия и Япония
Хората готови, бизнесът - не
23.06 | 11:15