• България
  • Свят
  • Бизнес
  • Технологии
  • Спорт
  • Туризъм
  • Лайфстайл
  • Здраве
  • Култура
  • Властта
  • Любопитно
  • Обектив-но
  • Днес
  • Вчера
  • Най-четени
1 от 6 |
Снимка: БТА
2 от 6 |
Снимка: БТА
3 от 6 |

Влаковете са купени по проект "Изпълнение на дейности за подобряване качеството на атмосферния въздух чрез закупуване и доставка на десет метровлака", който се осъществява с финансовата подкрепа на ОПОС (2007-2013 г.) и е на стойност повече от 80 млн. лева

Снимка: БТА
4 от 6 |
Снимка: БТА
5 от 6 |
Снимка: БТА
6 от 6 |

Министърът на околната среда и водите Искра Михайлова, кметът на столицата Йорданка Фандъкова и изпълнителният директор на Софийския метрополитен Стоян Братоев присъстваха на официалното въвеждане в експлоатация на 10 нови метровлака

Снимка: БТА
  • Refresh the page
  • пълна версия