1 от 6 |
Снимка: БТА
2 от 6 |
Снимка: БТА
3 от 6 |
Влаковете са купени по проект "Изпълнение на дейности за подобряване качеството на атмосферния въздух чрез закупуване и доставка на десет метровлака", който се осъществява с финансовата подкрепа на ОПОС (2007-2013 г.) и е на стойност повече от 80 млн. лева
Снимка: БТА
4 от 6 |
Снимка: БТА
5 от 6 |
Снимка: БТА
6 от 6 |
Министърът на околната среда и водите Искра Михайлова, кметът на столицата Йорданка Фандъкова и изпълнителният директор на Софийския метрополитен Стоян Братоев присъстваха на официалното въвеждане в експлоатация на 10 нови метровлака
Снимка: БТА