Новият албум на Foo Fighters е на пазара 12.04 | 19:49
Първите положителни отзиви за „Wasting Light“ вече са факт
Седмият студиен албум на Foo Fighters "Wasting Light" от днес вече е на музикалния пазар, съобщи сайтът Contactmusic. Първите отзиви на почитатели са, че това е най-добрият запис на бандата.
Положителни коментари дадоха и медии като британския вестник Daily Telegraph, американското издание New York Daily News и други.
Според фронтмена на Foo Fighters, Дейв Грол, успехът на албума се дължи на суровия му неподправен саунд, тъй като записите са правени в неговия гараж.
Върху "Wasting Light” работиха и някои от бившите колеги на Дейв Грол от Nirvana - Крис Новоселич и продуцентът Бъч Виг.
Водещи
-
Безплатна медицинска помощ на плажа? Имате право, но с условие
По думите ѝ този ценоразпис трябва да бъде обявен и на страницата на Министерството на...
22.06 | 14:30
-
България е първа в ЕС по поскъпване на горивата през май
Цените на горивата и смазочните материали у нас са се ускорили през май, след като през април...
22.06 | 14:15
-
Днес ще е най-горещият ден тази седмица, предупреждават синоптиците
Страната ни се намира в периферията на горещата вълна в Европа.
22.06 | 13:30
Най-четени
-
МВР купува климатици с парите за безопасност на пътя
Сметната палата разкри тежки административни пропуски във вътрешното министерство
22.06 | 09:59
-
Срам за София: Под 20% от спирките в центъра пазят от дъжд и слънце
Това обаче са само няколко от стотиците подобни обекти на територията на цяла София.
22.06 | 11:30
-
Спасителите по Черноморието получават между 1300 и 1500 евро за сезонна работа
Според експерта по водно спасяване Иван Георгиев няма основания за притеснение относно...
22.06 | 09:30