Обама склонил да приеме Ердоган 29.03 | 13:59
Във Вашингтон са предвидени и други разговори на турския държавен глава
Турският Реджеп Тайип Ердоган обяви, че все пак среща с Барак Обама ще има. Вчера стана ясно, че от Белия дом са отрязали турския държавен глава, който искал лична среща с американския си колега.
Все пак разговор между двамата щял да се състои на 31 март или 1 април във Вашингтон, когато ще има международна среща по въпроса за ядрената безопасност, предаде Reuters.
Двустранни срещи на Ердоган ще има и с други лидери.
Вчера The Wall Street Journal обяви, че самият Обама е отказал лична среща на Ердоган. Като причина медиите от САЩ започнаха да изтъкват влошените отношения на САЩ и Турция заради кюрдския въпрос.
Водещи
-
Арест край нощен клуб в Созопол: Откриха стотици флакони райски газ и дрога
Стойността на иззетия райски газ е около 15 хиляди евро, а на кокаина – около 3200 евро
27.06 | 13:20
-
4 от американските самолети напуснаха летище „Васил Левски“
Останалите машини се очаква да отпътуват поетапно, като процесът ще започне от понеделник
27.06 | 13:00
-
Нинова: Радев е в обувките на Борисов
„В тригодишната прогнозна рамка към бюджета се предвижда постоянно дългът да нараства през...
27.06 | 12:20
Най-четени
-
При акция на МВР: Арестувани са началникът на ВиК - Несебър и заместникът му
Двамата държавни служители са били задържани с белязани пари
27.06 | 09:45
-
Професорка от Александровска болница обяви безсрочна гладна стачка
За това съобщиха от Синдикат "Защита"
27.06 | 11:00
-
След стрелба по кораб - САЩ нанесоха нови удари в Иран
27.06 | 10:00
-
Чуждестранни туристи шокирани от цените в Слънчев браг
Дюнерът е 8 евро, а парче пица - 3 евро
27.06 | 11:40