Обраха Юлия Берберян. Взеха ѝ златото 04.02 | 12:49
Крадците отмъкнали и телевизора на бившата треньорка по тенис
Крадци обраха къщата на известната треньорка по тенис Юлия Берберян в "Драгалевци", съобщава БНР.
По неофициална информация от къщата са откраднати телевизор и златни накити. Престъплението е извършено около 19 ч. на 29 януари.
До момента от столичната полиция не съобщават официално за случая.
Все още неизвестните извършители се издирват.
Юлия Манук Берберян е българска тенисистка от арменски произход. След успешната кариера като тенисист тя продължава да постига много добри световни резултати вече като треньор на трите си дъщери – Мануела Малеева, Катерина Малеева и Магдалена Малеева, които достигат съответно до трето, шесто и четвърто място в световната ранглиста за жени – безпрецедентен случай за три деца от едно семейство.
В момента е главен треньор в Тенис клуб Малееви.
Водещи
-
Задържаният за тройното убийство в Угърчин е познавал много добре жертвите
Заподозреният е излязъл от затвора на 12 юни 2026 г., уточни окръжният прокурор на Ловеч
24.06 | 14:20
-
Шишков в НС: Всички в държавата са били замесени с ОПГ-то в Баба Алино
Регионалният министър намекна, че "местната" и "национална олигархия" са покровителствали...
24.06 | 14:10
-
ГЕРБ ще подкрепи "Синя България" за промени в Конституцията
От партията на Бойко Борисов ще организират дискусия по темата и ще търсят подкрепа за идеята...
24.06 | 13:45
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15