Изписват и останалите пострадали при катастрофата на АМ Струма 28.11 | 10:59
Пациентите от „Струма” са в добро състояние, съобщиха от Пирогов

Пациентите, настанени за лечение в "Пирогов" след инцидента на автомагистрала "Струма", са в стабилно и добро общо състояние, съобщават от лечебното заведение. В момента в Клиниката по изгаряния и пластична хирургия има четирима болни, които прекараха нощта в съответствие с очакванията на медицинския персонал на болницата.
В Клиниката по неврохирургия е настанен един пациент със счупване на два гръбначни прешлена, чиято операция бе осъществена по-рано тази седмица. Хирургичната интервенция на гръбнака е успешна и възстановителният процес е без усложнения. Същият пациент претърпя и успешна операция на подбедрицата в Клиниката по ортопедия и травматология още в деня на хоспитализация.
Двама оцелели от инцидента на магистралата бяха изписани в събота и с медицински транспорт на Северна Македония отпътуваха към родината си. В началото на следващата седмица, след оценка на медицинското състояние на болните, предстои тяхното поетапно изписване.
Водещи
-
Европейската прокуратура временно отстрани Теодора Георгиева
Късно снощи стана ясно, че Европрокуратурата е започнала разследване срещу Георгиева
27.03 | 21:15
-
Митов: МВР не е препятствало разследване на ЕП срещу бившия енергиен министър Владимир Малинов
Това заяви от парламентарната трибуна министърът на вътрешните работи по време на изслушване...
27.03 | 20:45
-
Живеем във виртуална реалност, твърди физик
Вселената ни може да е усъвършенствана компютърна симулация, доказателството е в Библията,...
27.03 | 20:30
Най-четени
-
Костов, КНСБ: Каскада от протести при увеличение на заплатите с 5%
„Министрите да си видят социалните партньори по места и да видят кое е останало...
27.03 | 20:00
-
Радев за казуса с МЕЧ: Това беше напълно излишна криза точно в този момент
"Това беше напълно излишна криза точно в този момент"
27.03 | 10:45