Свидетел: Туцо е човекът на Сретен Йосич в България, а не Сумиста 31.07 | 20:14
Александър Йорданов не е чул да се говори за поръчки за убийства

Туцо, а не Сумиста, е човекът на Сретен Йосич в България. Това твърди Александър Йорданов, брат на Калоян Йорданов, който днес даде показания по делото "Килърите”, предаде Агенция "Фокус".
Калоян Йорданов не се яви като свидетел, въпреки че бе призоваван няколко пъти досега, защото не бе открит нито у нас, нито в Италия, за където има информация, че е бил преди време.
Поради това на предходно заседание бяха прочетени показанията му, в които той твърди, че е присъствал на разговори в Белград между Сретен Йосич и Янко Попов, на които е говорено за убийството на Бойко Борисов, както и за поръчване на убийството на човека на Христо Ковачки в Сърбия – Борислав Георгиев.
Според казаното от Йорданов, именно Туцо е основният човек на Йосич в България, а не Сумиста. Александър Йорданов заяви днес в залата, че се е срещал три-четири пъти със Сретен Йосич. По време на срещите в Белград не е чул да се говори за поръчки за убийства.
Водещи
-
Президентът: Държавата е безпомощна срещу покачването на цените
"Дори "Политико" днес описва механизмите, с които кабинетът понижава изкуствено инфлацията,...
20.06 | 20:16
-
На осмия ден от войната Иран изстреля нова серия ракети срещу Израел
„Виждате кадри от небето над окупираните територии при пристигането на иранските ракети“, каза...
20.06 | 17:59
-
От днес се възобновява движението в локалното платно на бул. „Цариградско шосе“ при Окръжна болница в София 2
По думите на Найденов, ремонтните дейности са извършени за под два месеца.
20.06 | 17:20
-
България е на второ място в ЕС по качество на водите за къпане за сезон 2024 г.,
Според доклада 97,9% от изследваните водоеми в страната са с "отлично" качество – резултат,...
20.06 | 16:59
Най-четени
-
Левон Хампарцумян: Предлагам като свърши тази история с еврото, данъчните да започнат да си гледат работата
Пазарът се саморегулира
20.06 | 11:30
-
Даниел Митов обяви какъв е планът на МВР за въвеждането на еврото у нас по време на Национална дискусия
Той включва съвкупност от дейности за защита на финансовата система и обществото в периода на...
20.06 | 10:45
-
Само за периода 29 май до 01 юни 2025 г. КЗП е извършила над 500 броя инспекции на територията на страната в различни обекти
Министър Дилов: Осъществяваме превантивен контрол на търговски обекти по отношение...
20.06 | 15:15
-
НАП съобщиха, че само за периода между 3-17 юни някои стоки, например млечните продукти, са поскъпнали с между 5 и 25%. 2
Цената в магазина зависи и от качество и други фактори.
20.06 | 11:00