Отвориха тунела „Витиня“ след ремонта 27.04 | 16:29
Движението обаче засега пак ще се осъществява само в едната тръба
Възстановено е двупосочното движение в тръбата за София на тунел "Витиня" на автомагистрала "Хемус". В определения срок завършват предвидените краткосрочни ремонтни дейности за подобряване състоянието на съоръжението и повишаване безопасността на движение, които започнаха на 25 април, припомнят от АПИ.
Извършено е обрушване на нестабилни парчета бетон от облицовката на съоръжението, почистване на отводнители, измиване на стените и пътното платно, подмяна на неработещи осветителни тела и проверка на останалите, демонтаж на неработещи светофарни секции, табели, вентилатори и др. Пътноподдържащото дружество "Автомагистрали" ЕАД работи през последните дни изключително мобилизирано, за да може предвидените дейности да се изпълнят колкото се може по-скоро.
Водещи
-
Доцова: Очакваме справедливо наказание за нападението срещу български дипломатически автомобили
За нас подобни прояви са недопустими, допълни председателят на НС
23.06 | 14:20
-
Оставиха в ареста двама обвиняеми, свързвани с групата „Калашниците“
Решението на апелативния съд е окончателно и не подлежи на обжалване
23.06 | 14:10
Най-четени
-
Здравко Василев: Навлизаме в жестока криза
Черноморието губи чуждестранните туристи заради неконтролируемо покачване на цените
23.06 | 10:59
-
Защо комарите сякаш предпочитат едни хора пред други?
Въпреки многобройните популярни теории, учените все още разкриват сложните механизми, които...
23.06 | 11:45
-
Неврохирурзите от „Пирогов“ спасиха бременна жена след катастрофа
Лекарите извършиха сложна интервенция с помощта на робот
23.06 | 12:45
-
Трима обвиняеми от групата на „Калашниците“ искат по-леки мерки
Защитите им обжалваха първоначалните им задържания, а днес магистратите решават дали да...
23.06 | 10:30