Отново изливат бетон на Корал 22.06 | 08:56
Строителните дейности кипят въпреки сезонната забрана
Усилени строителни дейности кипят отново край къмпинг "Корал". На около 200 метра от брега в момента се изливат големи количества бетон в изграждането на нов вилен комплекс. Строителството се извършва въпреки сезонната забрана за това през летния сезон, сигнализираха природозащитници пред Нова телевизия.
На обекта кипи усилена работа, въпреки че според Закона за устройство на Черноморското крайбрежие строителството е забранено от 15 май до 1 октомври.
Според еколозите строителството на мястото тече повече от месец и постройките вече са издигнати.
На обекта обаче няма табели кой и какво строи, каквито са законовите изисквания. Според жители на Лозенец собственици на обекта са млади мъже от Пловдив.
Водещи
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Мондиал 2026: Колумбия победи Конго и оглави групата
В 42-рата минута дойде най-доброто положение за африканския тим, когато нападателят Седрик...
24.06 | 10:45
-
Авария временно спира водоподаването в няколко столични квартала
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода“ ще осигури...
24.06 | 10:30
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
Авария временно спира водоподаването в няколко столични квартала
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода“ ще осигури...
24.06 | 10:30
-
Мондиал 2026: Колумбия победи Конго и оглави групата
В 42-рата минута дойде най-доброто положение за африканския тим, когато нападателят Седрик...
24.06 | 10:45