Ошушкаха банков клон в София 11.04 | 12:46
Неизвестни лица разбили касата и отмъкнали 28 000 лева
Неизвестни лица са разбили банков офис на ул. "Ами Буе" в столичния квартал "Хиподрума" тази нощ.
Крадците са разбили входната врата и нахлули в помещенията. Успели да срежат голямата каса на банковия клон, в която имало 28 000 лева. Отмъкнали и по-малката каса – в нея имало пистолет.
За инцидента съобщила частна охранителна фирма, наета от банката. Съобщението в получено минути пред 2:00 часа.
Водещи
-
Официална информация за състоянието на ранените при ужасяващата катастрофа на „Тракия“
Сигналът за тежкия инцидент е получен около 13:00 ч. След произшествието беше организиран...
25.06 | 10:30
-
Черешарите готвят протести, изкупуват плодовете на смешни цени
В момента изкупната цена е 60-65 евроцента
25.06 | 10:15
-
Ежедневното ходене в продължение на 30 минути може да укрепи сърдечното здраве
Според специалисти с течение на времето този навик води до намаляване на телесните мазнини,...
25.06 | 10:05
-
Правителството планира да увеличи значително от 1 август цените на електронните винетки - с цели 30%
Цена на винетна такса от 1 август 2026 г.
25.06 | 09:30
Най-четени
-
Нови правила за добавката за "клас" влизат с бюджет 2026
Кабинетът въвежда почасово изчисляване на трудовия стаж
25.06 | 08:44
-
Властите в Гърция предупредиха: Не влизайте в морето на тези 29 плажа
Списъкът с плажовете, които не са подходящи за къпане, беше публикуван от гръцките власти, а...
25.06 | 09:15
-
Правителството планира да увеличи значително от 1 август цените на електронните винетки - с цели 30%
Цена на винетна такса от 1 август 2026 г.
25.06 | 09:30
-
Днес преди обяд ще преобладава слънчево време
Атмосферното налягане е и ще остане малко по-високо от средното за месеца.
25.06 | 08:31