Още една жертва на жестокия студ 12.01 | 11:13
Лекарите не успели да стигнат до мястото
Жестокият студ е сковал вече около седмица цялата страна. Заради ниските температури продължават да умират хора. Най-новата жертва е в Хасковско.
В затрупана от снега барака на улица "Видин" в града бил открит мъж в много тежко състояние, съобщиха местните медии. Екипът на Спешна помощ обаче не успял да стигне до мястото заради големите преспи.
В крайна сметка пострадалият бил транспортиран в болницата в безсъзнание. Въпреки всички усилия на лекарите, той починал малко по-късно.
Водещи
-
Тимчо Муцунски очаква извинение от България за Мицкоски
Поводът е "публичното оповестяване на дипломатическа нота с информация за членове на...
24.06 | 16:00
-
Силно земетресение в Егейско море
Епицентърът е бил между гръцките острови Карпатос и Касос
24.06 | 15:30
-
Тир премаза лека кола край с. Зимница: Две деца и възрастен мъж загинаха
Други трима ранени са настанени в болницата в Ямбол
24.06 | 15:20
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15