Петима пребиха полицай в кв. "Обеля" 20.03 | 12:30
Полицаят се застъпил за свой приятел пред съпругата му, която го изгонила по-рано вечерта
40-годишен полицай е пребит през нощта в софийския квартал "Обеля", съобщи БНР.
Той бил нападнат в метрото от петима мъже.
Сигналът за сбиването е подаден в полицията около 20 минути след полунощ днес (20 март).
Скандалът започнал, след като служителят на Метрополицията се е застъпил за свой приятел пред съпругата му, която го изгонила по-рано вечерта.
Минути след това пред блок 247 в квартал "Обеля” пристигнали петима мъже. Те нападнали 40-годишния полицай и го пребили.
Пострадалият е откаран в болница с контузии по тялото и главата. Полицията издирва нападателите.
Водещи
-
Никола Цолов влезе в топ 10 след инцидент в Австрия
Българският лъв преодоля удар от Дюрксен в първата обиколка и сътвори зрелищен възход, докато...
27.06 | 16:40
-
Зверската катастрофа в София: Кола се преобърна на бул. "България"
Инцидентът е станал в посока кв. "Бояна"
27.06 | 16:20
-
Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел
Няма мерки за развитие и растеж, оценката му е тройка, коментира депутатът от ГЕРБ-СДС
27.06 | 16:00
-
AI проектира ваксина на бъдещето
За първи път ключов компонент на ваксина е разработен изцяло с помощта на изкуствен интелект
27.06 | 15:00
Най-четени
-
Чуждестранни туристи шокирани от цените в Слънчев браг
Дюнерът е 8 евро, а парче пица - 3 евро
27.06 | 11:40
-
Военни колони на НАТО влизат в България: Започва голямо учение
Те ще прминават по републиканските пътища от днес до 12 юли
27.06 | 11:20
-
Професорка от Александровска болница обяви безсрочна гладна стачка
За това съобщиха от Синдикат "Защита"
27.06 | 11:00