Пиеш и караш - и хоп - насреща ти билборд 22.10 | 15:05
21-годишна дама от Лом се качила в Audi-то си, обаче не успяла да стигне там, за където била тръгнала
Млада жена от Лом, седнала зад волана с концентрация на алкохол в кръвта 2,83 промила, е причинила катастрофа със значителни материални щети, съобщиха ОД на МВР в Монтана.
С.З. (21 г.) се блъснала вчера (21 октомври) с Audi А6" в билборд на улица "Пристанищна" в Лом. Тя избягала от мястото на произшествието и била открита от полицията два часа по-късно.
Оказало се, че С.З. не притежава шофьорска книжка, а автомобилът е на неин приятел. Срещу С.З. е заведено досъдебно производство и са й съставени два акта, уточниха от полицейската дирекция в Монтана.
Водещи
-
Бизнесът ще плаща с над 40% по-скъп ток утре
За 15-минутните продукти среднопретеглената дневна цена към този час е 81,73 евро (без ДДС) за...
22.06 | 15:30
-
Пет грешки провалят хидратацията в летните горещини
Илюзията за спасение с ледени напитки
22.06 | 15:59
-
България спечели три златни и три сребърни медала на тридесетата младежка балканска олимпиада по математика
Със сребърни медали бяха наградени Борис Георгиев (9. клас, ПЧМГ), Кристиан Атанасов (8. клас,...
22.06 | 15:45
-
Андрей Гюров отказа коментар за президентската номинация
Инициативен комитет подготвя издигането на бившия премиер
22.06 | 15:15
Най-четени
-
МВР купува климатици с парите за безопасност на пътя
Сметната палата разкри тежки административни пропуски във вътрешното министерство
22.06 | 09:59
-
Партията с неформален лидер Васил Божков се е саморазпуснала
Седалище и адрес на управление на "Център" беше къщата на Божков на улица "Московска" 43.
22.06 | 13:15
-
Срам за София: Под 20% от спирките в центъра пазят от дъжд и слънце
Това обаче са само няколко от стотиците подобни обекти на територията на цяла София.
22.06 | 11:30
-
В сезона на пожарите: Ето какво съветват експертите за опазването на горите
Американският опит
22.06 | 12:30