Пиян шофьор помете 12-годишно момиче 11.08 | 14:45
По чудо детето е невредимо
Пиян шофьор, управлявал лек автомобил с марка "Деу Нубира", е помел на улицата във Вършец 12-годишно дете, съобщиха от полицията. Инцидентът е станал около 19 часа снощи (10 август) в квартал "Изток".
Т. К., на 26 години, правел маневра, за да потегли, когато по невнимание блъснал малката Рита Л., информира в. "24 часа". Момичето било прегледано от лекар веднага след инцидента, но сериозни наранявания не са били установени.
Пробата за алкохол на шофьора отчела 1,25 промила. Той ще бъде съден по бързата процедура, уточняват от полицията.
Водещи
-
Двойно убийство от гей ревност в Угърчин, има и загинало момиче
Обвиненият за фаталното нападение е задържан, наръгал е многократно жертвите си - 27-годишен...
24.06 | 13:10
-
Паметникът на Георги Аспарухов и Никола Котков на Витиня е бил вандализиран от фенове на ЦСКА
За това съобщиха от синята организация "Левски фемили".
24.06 | 12:45
-
Експерти посочиха кои уреди са най-големите консуматори на ток през лятото
Климатиците като основен консуматор през жегите
24.06 | 12:30
-
Минималната работна заплата е нараснала с 55,5% за 3 г.
Минималната работна заплата за 3 години от 2024 г. е нараснала с 55,5%, информира Иванов.
24.06 | 12:15
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15